Ltd Iron Cross Sw Kullanan Var Mı ????

TE="sixfeetunder, post: 1021799, member: 97693"]Önce iyi bir amfi alınmalı iyi sound isteniyorsa evh 5150 50 çok iyi olur jeff loomisin son albümü 5150 ile kaydedilmiştir..[/QUOTE]
Dediğim gibi amfi bütçem zorlarsak 1300 e kadar. Blackstar gözüme yakın geldi. Tabiki sizin daha iyi bildiğinizi söylediler. Sizin de görüşlerinizi almak isterim :)

İyi bir amfi almadan, yüksek fiyatlı bir gitar almak çok mantıksız. Elinize 40000 Euro luk gitarda alsanız, 1000 TL lik amfi ile ortaya doğru düzgün bir şey çıkmaz.
Sadece LTD Iron Cross a sahibim diye egonuzu tatmin edersiniz, müzik namına elde kocaman bir sıfır olur.
Eğer amacınız egonuzu tatmin etmek değil de müzik yapmaksa iyi bir amfi alın, gitar sonraki aşama.

Not: Bütçeniz dahilinde size Blackstar önerilmiş doğal olarak ama kendi adıma Blackstar amfileri önermiyorum. Uzak durun....
EVH alın ENGL alın Orange lara bakın ama Blackstar a yaklaşmayın. Kendi nedenlerimi ve Blackstar la yaşadıklarımı açıkladığım bir başlık olacaktı, oradan bakabilirsiniz

İyi bir amfi almadan, yüksek fiyatlı bir gitar almak çok mantıksız. Elinize 40000 Euro luk gitarda alsanız, 1000 TL lik amfi ile ortaya doğru düzgün bir şey çıkmaz.
Sadece LTD Iron Cross a sahibim diye egonuzu tatmin edersiniz, müzik namına elde kocaman bir sıfır olur.
Eğer amacınız egonuzu tatmin etmek değil de müzik yapmaksa iyi bir amfi alın, gitar sonraki aşama.

Not: Bütçeniz dahilinde size Blackstar önerilmiş doğal olarak ama kendi adıma Blackstar amfileri önermiyorum. Uzak durun....
EVH alın ENGL alın Orange lara bakın ama Blackstar a yaklaşmayın. Kendi nedenlerimi ve Blackstar la yaşadıklarımı açıkladığım bir başlık olacaktı, oradan bakabilirsiniz
Orange yeni bir amfi çıkarmış full lambalı. Micro Dark diye. Özellikler muhteşem: Lambalı FX Loop, bilmemkaç preamp, bilmemkaç power lambası, power stack... Ton berbat. Videosunu izleyince benim Fender Frontman 10G ile DS-1'i o fiyata satmak geldi aklıma.

@tunckk Tunç abi iyi saydırmış dökmüş. Ama bence Blackstarlar lambalı amfi tepkilerini öğrenmede giriş seviyesi olarak iyi seçenekler yine de. HT5 high gain işlerini de kotarmada gayet güzel. Elbette bir ENGL, Peavey veya bir Marshall değil. Ama ikinci elde de rahatça alınıp satılabilecek amfiler.

Geri