Prosesörünü Göster Ey Türkrockçı!! :)

Ben bu küçük canavara bayıldım. :love:

DSC_0166.JPG

Gitarını, amfini, ekipmanını ve hatta pedalını göster'den sonra bir de bu olsun dedim :)
Şimdi "Görmemişin prosesörü olmuş ..." gibi olacak ama :D Dün aldığım Line 6 Pod X3 ile ben başlayayım, devamı gelir umarım :)

62071 eklentisini görüntüle 62072 eklentisini görüntüle 62073 eklentisini görüntüle 62074 eklentisini görüntüle
Vay be günü gününe 4 ay olmuş.. :D
Tüm forumun başını ağrıttım uzun zamandır, Pod diyince kusacak kıvama geldiniz çoğunuz biliyorum.. :D Kusuruma bakmayın artık. :happy:
Bu X3'ü alırken de hep hayallerimde bir X3 Live vardı ve sonunda bugün alabildim. Case ile beraber baya uygun fiyata geldi, aleti de az önce iyice denedim ve inanılmaz. :love: Hani bir aksilik çıkmazsa uzuuun bir süre kullanacağıma eminim. (gerçekten.. :p)

Birkaç resim de atayım hem konu canlansın hem de fakir prosesörümle havamı atayım. :cool:

IMG_20160206_205847.jpg
IMG_20160206_210246.jpg
IMG_20160206_210119.jpg

Şu an sahip olduğum randalldan dolayı kullanma ihtiyacı duymasam da. Benden yaşlı pedallarımla mutluyum.

Tabi bir de Bias mucizesi var amfiye bile el sürdürmeyen :)

Dosyalar

• 505.jpg
    505.jpg
    210.9 KB · Gösterim: 548
  • 505II.jpg
    505II.jpg
    216.4 KB · Gösterim: 484
Tüm forumun başını ağrıttım uzun zamandır, Pod diyince kusacak kıvama geldiniz çoğunuz biliyorum.. :D Kusuruma bakmayın artık. :happy:
Bu X3'ü alırken de hep hayallerimde bir X3 Live vardı ve sonunda bugün alabildim. Case ile beraber baya uygun fiyata geldi, aleti de az önce iyice denedim ve inanılmaz. :love: Hani bir aksilik çıkmazsa uzuuun bir süre kullanacağıma eminim. (gerçekten.. :p)

Birkaç resim de atayım hem konu canlansın hem de fakir prosesörümle havamı atayım. :cool:

71337 eklentisini görüntüle 71338 eklentisini görüntüle 71339 eklentisini görüntüle

Hayırlı olsun Furkan, güzel günlerde kullan. Line 6'nın kendi amfileri en iyisiydi bana göre ama sen yine kurcalarsın bi'.

71337 eklentisini görüntüle 71338 eklentisini görüntüle 71339 eklentisini görüntüle
hayırlı olsun güzel günlerde kullan :) Line 6 amfi simülatörü konusunda çok başarılı gerçekten.

Geri