Thrashfire(old school thrash)-ankara

21ekim28ekim1em0.jpg

hocalar sınavlarla başımızın etini yemeye devam etmedikleri sürec orda olmayı hayal ediyoruz....
umarım güsel geçer biraz erken bi dilek oldu ama olsun :D

Yüksek Seçim Kurulu, 21 Ekim Pazar günü yapılacak referandumda uygulanacak yasakları belirledi.

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayınlanan YSK kararına göre, oy verme günü olan 21 Ekim 2007 Pazar günü sabah saat 06.00'dan gece saat 24.00'e kadar, her ne suretle olursa olsun alkollü içki satılması, içkili ve halka açık yerlerde her çeşit alkollü içki verilmesi ve içilmesi yasak olacak. Ayrıca, oy verme süresince bütün halka açık eğlence yerleri kapalı kalacak, eğlence yeri niteliğini taşıyan lokantalarda ise yalnız yemek verilebilecek. Oy verme günü sabah saat 06.00'dan gece saat 24.00'e kadar, emniyet ve asayişi korumakla görevli olanlardan başkalarının, köy, kasaba ve şehirlerde silah taşıması yasak olacak. 21 Ekim saat 18.00'e kadar her türlü yayın organının, halkoylaması ve halkoylaması sonuçları ile ilgili haber, tahmin ve yorum yapılmasının yasak olacak. Basın yayın kuruluşları saat 18.00 ile 21.00 arasında sadece Yüksek Seçim Kurulu'ndan verilecek haber ve tebliğlerin yayınlanabilecek. Yayın yasağı saat 21.00'e kadar sürecek ancak YSK, uygun gördüğü durumda yayın yasağını daha erken saatte de kaldırabilecek.

Referandum dolayısı ile mecburen 21 Ekim konseri 4 Kasım gününe ertelenmiştir.

Süper konserdi. Hala boynum ağrıyor. ama insanları Anlamıyorum. PLEASURE TO KILL çalıyor, THRASH TILL DEATH ÇALIYOR mosh yapan insan yok.bu müzik, bu insanlar bu seyirciyi hak etmiyor.daha fazla insana çalmanız laım. Elinize Yüreğinize Sağlık

Arkadaşlar tebrik ederim , grupça kanaatimiz çok iyi yerler geleceğinizdir..Ekipman desteği için Can'a ekstra teşekkürlerimi iletiyorum.

öncelikle TrashFire-i izlemek nasip olmadı bu benim malllığım tabiki Betrayale bile zor yetiştim ama olsun bir dahakine yolunuz açık olsun beyler

Geri