Thrashfire(old school thrash)-ankara

Jihad demiş ki:
Burak katılmış kesin megadeth çalrsınız artık izlenmez sizin konserler gerçi daha konserinize gidemedim ama beni bağlamıo kalan tarafı bu arada burak gelmiş haberimiz yok a.k net sayfalarından okuyoz nası arkadaşsınız artık bilmiorum gerçi burasıda beni bağlamıo tekrardan hayırlı olsun gerçi daha önceden hayırlı olsun yazmamıştım ama nese bu arada unuttum

yorumun icin sagol hakan evet bir tane Megadeth ekledik ama senin de hosuna gidecek bir tane de Slayer var sen gel konserlere eglendiririz senide :LOL:

infradark_lead_guitars demiş ki:
beyler bilmem nekadar sallarsiniz ama biraz daha orjinal seyler bulabilirsiniz resim olarak.. yane yukardaki resimleriniz birebir exodus weya metallica posterleri.. nese ukelalık olarak düşünmeyin bu benım görüşüm...

Yorum icin tesekkürler senin yazından sonra biraz düsündüm ama 5 kisilik bir grup olarak baska nasıl fotograf cektirebiliriz bilmiyorum dünyada ne kadar grup varsa hepsi genelde böyle fotograf cektiriyo eger dedigin gibi senin orjinal bir fikrin varsa ve bizimle paylasırsan mutlu oluruz

biraz rahat olun fotoğraf çektirirken,sinirli sinirli bakmayın alttan altan,rahat bir şeyler giyin sempatik olun demek istiyor olabilir :)

bir de başarılar bol bol çalışın

boşverin resmi falan ne resimler gördük. old school demişler duvar dibindede çekmişler nesi var.vurun kahpeye forumuna dönme eğilimi olmasın burdan çıkıp.

anti-social demiş ki:
biraz rahat olun fotoğraf çektirirken,sinirli sinirli bakmayın alttan altan,rahat bir şeyler giyin sempatik olun demek istiyor olabilir :)

bir de başarılar bol bol çalışın

Yorumun icin sagol ama dedigin gibi rahat biseler giyip sempatik bi poz verseydik(ki düsünmek bile istemiyorum :) ) eminim bazı catlak sesler cıkıp thrashciyiz diyosunuz alternatifci gibi poz veriyosunuz derdi cünkü ortalık bu tip adamlarla dolu ayrıca kendi adıma söliyim o resimde oldugum gibi baktım her resimde nasıl bakıyosam orda da öle baktım yani aslında pek yapay bi fotograf diil

Saygılar...

sound666 demiş ki:
grubunuzun bir sitesi veya bir myspace adresi var mı?

Şimdilik yok ama ilerde yapmayı düşünüyoruz.Teşekkürler!

Ayrıca resimleri oraya koymamızın amacı kim kimdir o belli olsun istedik albüm kapagı yapmıcaz merak etmeyin.Yorumlar içinde teşekkürler!!!

isim baya orjinal ve güzel olmuş yorumlara göz gezdirdim baya iyi şeyler söylenmiş umarım yakında güzel bir demo ile sizi dinleyebilme imkanım olur başarılar

sound666 demiş ki:
isim baya orjinal ve güzel olmuş yorumlara göz gezdirdim baya iyi şeyler söylenmiş umarım yakında güzel bir demo ile sizi dinleyebilme imkanım olur başarılar

su anda beste üzerinde calısıyoruz ilk bestemizin bitmesine az kaldı bikac aya kadar bir demo cıkarmayı planlıyoruz

beyler inşallah herşey istediğiniz gibi gider artık sizi bestelerle sahnede görmek istioruz ayrıca besteler çok sağlam olcak gibi...

sizi dinleyemedim de çaldıınız gruplar favlardan olunca dinlemek farz oldu. ankaraya pek gelemiyorum. istanbula geliinn :p genelde millet istanbuldan çağırır biz de ankadarn thrash grubu çağırıyoz yaws :p

nonconformist demiş ki:
sizi dinleyemedim de çaldıınız gruplar favlardan olunca dinlemek farz oldu. ankaraya pek gelemiyorum. istanbula geliinn :p genelde millet istanbuldan çağırır biz de ankadarn thrash grubu çağırıyoz yaws :p

Eyvallah hocam bizde gelmeyi isteriz İstanbul'a.Yorumun için teşekkürler!!

11 subat pazar günü ismi henüz belli olmayan bi festivalin secmelerine katılıyoruz secmeler garaj rock barda 14.00 da yapılacaktır gruplar seyircilerini getirme hakkına sahip bizi sevenler merak edenler varsa yanlız bırakmasınlar istiyoruz giris 5 ytl+ilk bira ve 18 yas sınırı
Calacagımız sarkılar:

Thrash Till Death

Phobia

Silent Torture(beste)

Organizatör arkdaşla MSN'de görüştüm ve kendisi şu bilgiyi verdi:

3-4 mart tarihlerinde saklıkent de 2 gün sürecek bifestival yapıyoruz şebnem ferah, demir demirkan, cem köksal, aylin aslım gibi sanatçılar gelcek ve bu sanatçılariçin alt grup lazım bu sebepden 11 şubat pazar günü garageda alt grup seçmesi yapıyoruz.

Sahnede duruşu iyi seyirciyi çoşturacak grup aranıyor.

Pazar günü yapılıcak seçmelerde boy göstericez.

Herkesi 14.00 da Garaj Rock barda görmek isteriz...

Geri