HokusPokus (Nu-metal, Hardcore) Ankara

wdZ_afisonur.JPG

arakadaslar biras geç oldu ama anca iste işler güçler bilmem neler felam derken girip bise yasamadım ilk konserinize gelmistim hakkaten çok beyendim ilk kez sahnede olmanıza rağmen gayet iidinis hepinisi ayrı ayrı tebrik eder hersaman böle ii bi performans segilemenizi dilerim:D 2. konserede gelicem tabiki eminimki gene süper olucaktır. bu arada 2. konserin afisi sanırım üsteki:p ne güsel olmus yaa kim yaptı onu öle:p numarasını werinde belki lasım olur ararıss:p :D:D

woohoo demiş ki:
arakadaslar biras geç oldu ama anca iste işler güçler bilmem neler felam derken girip bise yasamadım ilk konserinize gelmistim hakkaten çok beyendim ilk kez sahnede olmanıza rağmen gayet iidinis hepinisi ayrı ayrı tebrik eder hersaman böle ii bi performans segilemenizi dilerim:D 2. konserede gelicem tabiki eminimki gene süper olucaktır. bu arada 2. konserin afisi sanırım üsteki:p ne güsel olmus yaa kim yaptı onu öle:p numarasını werinde belki lasım olur ararıss:p :D:D

;) onur bence hiç vermeyelim numaranı :LOL: yakışıklı adamsın sonra kızlar rahatsız eder bak,gizli numralar ,aşk mesajları felan, 0900 lu hatlara döner :twisted:

hahahhaaa.. abi ben böle biseyi sölemeye gerek duymadım o yüsden :D saten seni tanıyanlar senin nekadar yakısıklı we karizma birisi oldugunu bilio eger bi benim sölemem kaldıysa ayıpsın söliyim..
çadas yok abi sen daha yakısıklısın:D:D:D

yaw 25 inde istanbuldayım:((..ocakın ilk 15 günü ankarada olacağımm..
eh bi güzellik yapın da bi konser daha patlatın..
izleyemedim bi..
istanbuldan kimi getiriyim size?:p

the_mystery demiş ki:
yaw 25 inde istanbuldayım:((..ocakın ilk 15 günü ankarada olacağımm..
eh bi güzellik yapın da bi konser daha patlatın..
izleyemedim bi..
istanbuldan kimi getiriyim size?:p

:( ocağın ilk 15 günü hiç sanmıyorum ama olursada haberini hemen veririz. ımmmm istanbuldan kimseyi getirme ,illaki bişeyler getireceksen bana tünelden güzel bi amfi ayarlayabilirsin tabikide :twisted: :twisted:

arkadaşlar yarınki konserinizde başarılar gelmek için elimden geleni yapacağım ama gelemessem kusura bakmayın şimdiden kolay gelsin Tunalı Gölgede ki gibi bir performans bekliyoruz sizden :)

Geri