HokusPokus (Nu-metal, Hardcore) Ankara

beyler slm, bn Caner. sağlam bi playlistiniz war bravo. Apeiron zatn anlamıştm uçuk olduunu :D sınawlar ne zman bitiyosa bi görelim sizi ama bar programınız olmaması yazık. ii olurdu, başarılar grsmek dieiyle.

Selamlar ;

Konserinize gelemedim ama tepkilere bakılırsa çok güzel olmuş.Naçizane tebrikler :)

1 Şubattan itibaren her perşembe The Mala Band olarak sahnedeyiz.Çağdaş ve Fatih;çok şekil olmuşsunuz abi sahnede...:)Sizede bu yakışır.Sizi dinlemeyi çok istiyorum.Bana şans getirdiniz.

Size de bol şanslar...

NOT:Birde demo ekleseniz çok süper olacak:)

naginata demiş ki:
Selamlar ;

Konserinize gelemedim ama tepkilere bakılırsa çok güzel olmuş.Naçizane tebrikler :)

1 Şubattan itibaren her perşembe The Mala Band olarak sahnedeyiz.Çağdaş ve Fatih;çok şekil olmuşsunuz abi sahnede...:)Sizede bu yakışır.Sizi dinlemeyi çok istiyorum.Bana şans getirdiniz.

Size de bol şanslar...

NOT:Birde demo ekleseniz çok süper olacak:)

:) teşekkürler,demo da olabilir aslında ama şu sıralar finaller çok kötü bastırmış vede bizi bitirmiş durumda,artık kısmetse 2.döneme :twisted: bu arada nerede çıkıcaksınız "The Mala Band " olarak.İzlemeye gelelim ;)

_apeiron_ demiş ki:
düşüncelerin için çok teşekkürler caner :) en kısa zamanda bomba gibi gelioruz..bizi izlemeye devam et ;)
eyw ömer ne demek destek oluruz :D bi fırsatını bulup dinlemeye geliriz arkdşlarla. Kim bilir belki rakibiniz de oluruz 8) haddi size basarilar!

arkadaslar nerelerdesiniz yaw...??* :roll:
nezaman donuonuz sahnelere falan??
anlasılan hepimizin finaller kötü geçti... :LOL:
yeni projeler varmı yakında bakemmm??*

sedatd9 demiş ki:
arkadaslar nerelerdesiniz yaw...??* :roll:
nezaman donuonuz sahnelere falan??
anlasılan hepimizin finaller kötü geçti... :LOL:
yeni projeler varmı yakında bakemmm??*

şubat tatili dönüşü konserlere kaldığımız yerden devam edicez,ilk vizeler başlamadan repertuarı genişletebilirsek en kısa sürede düzenli bir bar programıylada çıkabiliriz karşınıza ,şimdilik hokuspokustan haberler bukadar..

abi repertuar bence gayet ii saten su anda bi bar programınız yok ki insallah ilerde olur we sizi barda izlemeye geliriz sadice konser olayına giriosunuz 2 konserinz oldu ikisinede geldim we iki konserdede bi dinliyici olarak çok memlun kaldım grupdaki bütün elemanlar çok ii hepsinin ellerine ağızlarına sağlık böle dewam edin (bu arada faworim cadas:D:D biz cadas fanıyıs:p:D:D) tatil dönüsü provalara dewam edin we repertuar ıda naparsanız yapın ama tatil dönüsü bi konser işiylede uraşın :))hadi bakalım su tatil bitsinde bi konsere sizi dinlemeye gelelim:))

woohoo demiş ki:
abi repertuar bence gayet ii saten su anda bi bar programınız yok ki insallah ilerde olur we sizi barda izlemeye geliriz sadice konser olayına giriosunuz 2 konserinz oldu ikisinede geldim we iki konserdede bi dinliyici olarak çok memlun kaldım grupdaki bütün elemanlar çok ii hepsinin ellerine ağızlarına sağlık böle dewam edin (bu arada faworim cadas:D:D biz cadas fanıyıs:p:D:D) tatil dönüsü provalara dewam edin we repertuar ıda naparsanız yapın ama tatil dönüsü bi konser işiylede uraşın :))hadi bakalım su tatil bitsinde bi konsere sizi dinlemeye gelelim:))

onurcum,tatil dönüşü çalışmalarımıza yeni bateristimiz "barış baysan"la hızlı bir şekilde başlıycaz,görüşmek üzere canım fanım benim ;)

kardesler hepinizi yeni dawulcunuzla basarılar dilerim yeni olanada hos geldim derim:D:D eskiyede önceki konserlerde gösterdigi güsel performanstan dolayı tesekürr ederi herkesin yolu açık olsun hersey istediginiz gibi gider insallah:D

Geri