HokusPokus (Nu-metal, Hardcore) Ankara

woohoo demiş ki:
kardesler hepinizi yeni dawulcunuzla basarılar dilerim yeni olanada hos geldim derim:D:D eskiyede önceki konserlerde gösterdigi güsel performanstan dolayı tesekürr ederi herkesin yolu açık olsun hersey istediginiz gibi gider insallah:D

arkadaşlar son zamanlarda forumu epey boşladık,başarı dilekleriniz için sağolun ;) hokuspokus repertuar çalışmalarına kaldığı yerden devam edecek,repertuarımızda sert parçalara biraz daha ağırlık verilicek,umarım daha iyi bir hokuspokusla karşınıza çıkacağız :metal

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği kişilere yönelik hakaret ve küfür içerdiğinden silinmiştir. Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Burada sadece müzik konuşulsun istiyoruz :!: :!: Bunun haricinde;

Kadromuzdaki değişiklikten dolayı konserlere uzunca bir süredir ara vermiş bulunmaktaydık.Fakat yeni davulcumuz Çisem'le beraber,nisan ayı döneminde konserlere kaldığımız yerden devam edeceğiz.Görüştüğümüz birkaç bar bulunmakta, en yakın zamanda düzenli bir bar programıylada karşınıza çıkmayı düşünüyoruz.

Çağdaş E. Ankara'dan bildirdi. :elsalla

Uzunca bir süredir eleman değişiklikleriyle boğuşan grubumuz,bu süre zarfında kadrosunu sağlamlaştırıp çalışmalarına başlamıştır, kadrosunu ve tarzını büyük ölçüde değiştiren grubun son halini belirtecek olursak;

Vokalde Ceyhan
Davulda İlyas
Bass Gitarda Çağdaş
Elektro Gitarlarda Fırat
ve Fatih 'den oluşmaktadır.

Konser programımız ve web sayfamız en yakın zamanda karşınızda olacaktır...

uzun zamandır faaliyet göstermeyen grup çağdaşında dediği gibi gruba benimle beraber 3 kişinin daha katılmasıyla tarzını nu metal olarak belirledi.ve isminide ÇİLEKLİ SÜRTÜK olarak değiştirdi.şimdilik repertuarımızı oturtmakla ve stüdyoda çıldırmakla meşgulüz.çok yakında eski hokus pokus çulara ve yeni ''ÇİLEKLİ SÜRTÜK''ÇÜLERE sahnelerde güzel dakikalar yaşatıcaz.sonrada onlar bize güzel dakikalar yaşatıcaklar..

Geri