Sx Sst62, Alesis Core 1 Ikilisi

@hackeiommi Yok abi öyle pek bir bahsi geçmedi tarz olayının. Her telden çalmayı severim dedim de, öyle bilek metalci falan değilim. Ömrümde gaini 4 den yukarı almamışımdır.

O zaman bizim teleye ısınmamıza daha var demek ki. Ben belki de hiç ısınamayacağım. Neyse geçelim teleyi.

Tarz madem öyle çok sert değil, iyi seçilmiş bir SX 62 seni hayli götürür bence. Belki ileride yedek gitar olarak tutmayı dahi düşünebilirsin. Yurtdışında bu gitarları ucuz ucuz (işin memleketi, bizimkinden ucuz sonuçta) modlayıp sahne alan dahi var. Kendi adıma strat gazımı elimdeki gitar dindirdi. Tarz değiştirmedikçe dönüp de Meksika veya Amerikan Fender'e para dökmem.

İyi de biz niye girdik ki şimdi bu muhabbete :)
images

Ahahah :D

Şşşt! CR Custom'un kadar konuş. :)

Ya işte böyle CR Custom diyince güzel de Cort CR Custom diyince işler değişiyor böyle gitarın değeri düşüyor falan :D Nedir bu insanlardaki Cort önyargısı bir bilsem :D Konu niye buraya geldi bilmiyorum ama 1 aydır ilan duruyor arayan soran yok baya doldum bu konuda :D

Yorgunluktan ölüyorum, ben kaçar. Yoksa birinize gitar satmadan terk etmezdim forumu :D
Neşeli kalın :)

Ya işte böyle CR Custom diyince güzel de Cort CR Custom diyince işler değişiyor böyle gitarın değeri düşüyor falan :D Nedir bu insanlardaki Cort önyargısı bir bilsem :D Konu niye buraya geldi bilmiyorum ama 1 aydır ilan duruyor arayan soran yok baya doldum bu konuda :D
Senin iyi bi Alltube çekmen lazım. Blackstar'
Blackstar gideli çok oldu hocam :D Randall V2XNM ve Line 6 Pod X3 var şu an, valla şu anki ekipmandan çok memnunum ama bir de Kore/Japon LP'm olaydı :D :D
Aha doğru, unutmuşum. :) Darısı Helix'e diyelim o zaman. :)

O Greco'yu istiyorum Hakan abi :sneaky: :D
Bullet verelim. Sıfırdan farksızdır. Kutusundan çıkarmak için aldım, kontrol için. Geçen gün Ali Ağaoğlu'nun oğlu evime geldi denedi gitarı, çok mutlu etti beni, kefilimdir. Gitarın manyetik konfigürasyonu HSS olup manyetikler çöp gibi ses vermesi için özel olarak çöpten alınan malzemelerden yapılmıştır. Gövdede ise muhteşem bir rezonans vermesi için sunta tercih edilmiş.

Geri