Gode

CHRONOS demiş ki:
boşladı hepsi boşladı ... herkes başka şeylerin peşine koşuyor valla... az kaldı çekeceğim kulaklarını ...

AHHKKK !!!...... Beni uyandırmayın bu rüyadan..... Sevgili mehmetcan sen anlarsın halimden ;) ..... ayaklarım yerde değil....

arkadaslar merhaba,ben trakya tıp 4 ten serkan burç
üniversitemizde bir rock topluluğumuz var
ve10-15 amatör grubun katılacağı bir rock festivali duzenlemeyi planlıyoruz okulumuzda 500 kişilik bir kultur merkezimiz mevcut
gidiş dönüş masraf-yemek ve kalacak yeri temin ederiz
daha başka ne gibi istekleriniz var lutfen bana ulaşın
[email protected]

sbd983 demiş ki:
arkadaslar merhaba,ben trakya tıp 4 ten serkan burç
üniversitemizde bir rock topluluğumuz var
ve10-15 amatör grubun katılacağı bir rock festivali duzenlemeyi planlıyoruz okulumuzda 500 kişilik bir kultur merkezimiz mevcut
gidiş dönüş masraf-yemek ve kalacak yeri temin ederiz
daha başka ne gibi istekleriniz var lutfen bana ulaşın
[email protected]

8O ......

Yani festivale davet ediyorlar; belli ki bir yerden dinlemişler, beğenmişler.. Diyor ki, "her masrafı biz karşılıyoruz, ilgilenir misiniz?".

Ama gel gör ki festivalin en zaman yapılacağı belli değil. Neyse o da açıklanır elbet.

27 Kasım günü gireceğim son sınavla birlikte vize dönemim sona erecek. 28 Kasım da konser olacak. Sınavların bittiğini kutlamak için bundan iyi bi gün olamazdı heralde...

Haydaa :) bak ilk defa böyle birşey oldu. Halbuki harf değişikliği bile vardı. Alenen "göt, bok, .mına koyim, hassiktir" olan yazılardan sonra çok ilginç geldi bana vallahi. i"t"ne yazmıştım ? Ben anlamadım. Çifte standart yapmayın !

Farklı forumlara, günün farklı saatlerinde farklı adamlar bakıyor. Dolayısıyla tektip bir modersyon olmuyor.. Bazısı --n- yazsan da siliyor, bazısı alenen küfür edince sallamıyor... Boşfer..

28 kasım 2004 pazar günü YOLCU Bar 'dayız.... SAAT 20.00 sularında sahnede olacağız... Bekleriz :) Mehmetcan sen gelme !!! Mazallah başına birşey felan gelir "ANAN" :roll: .... benin sorumlu tutmasın sonra :p zaten sen alışma fazla dışarıya çıkmaya....... 8)

Geri