Gode

yanlış anlaşmalardan dahada ötesi aslen ancak önemli olan bizim işimize bakmamız..bunu elimizden geldiği kadar özen gösterdiğimize inanıyorum ve bizi destekleyen yorumlarını yazan herkese çok teşekkürler...
evet cumartesi replikteyiz ve bu güzel destee karsılık bizde üstümüze düşeni yapmaya hazırız..herkesi bekleriz
tekrar teşekkürler
sevgiler

Selamlar arkadaşlar.Biziz'de Cuma gününüz hayırlı olsun.O gün biz çalıyoruz diye biliyorduk ama demek ki sizinle anlaşılmış.Yazdıklarımı sakın yanlış anlamayın Tolga ve Kıvanç'la aramız iyidir ve grubunuzu da çok beğeniyorum.Umarım her şey istediğiniz gibi olur.Cuma gelmeye çalışacağım.Kolay gelsin arkadaşlar..

feedback demiş ki:
slm arkadaslar:)
bu cumartesi bir harikaydınız....
keyifli olmak lazım,
keyifli olabilmek icin calısmak lazım,
calısmak icin müzigi sevmek lazım...:)

Çok doğru söyüyorsunuz Tolga Bey lakin.. Yavaş yavaş kendimize geliyoruz.. şöyle bir silkindik ve rayına oturuyor herşey sizde yakından biliyorsunuz zaten ;) efendim iyi çalışmalar dilerim. cumartesi gecesi görüşmek üzere esenlikler dilerim...

Arkadaşlar C.tesi günü geç çıktınız ama yine bomba gibi başladınız,eminim öyle de devam etmiştir.Fazla kalamadığımız için kusura bakmayın.Hysteria'yı bize ithaf ettiğiniz için de ayrıca teşekkürler ;) En yakın zamanda görüşmek üzere.Hepinize tek tek selam...

Gelen, izleyen herkese çok teşekkürler. Zaman geçtikçe ve elimizden geldiğince repertuarı genişletmeye çalışıyoruz. Ancak bu gidişle turkrock tan ziyade turkpop.com tadında bi siteye kaymamız gerekecek.

Sevgiler :)

akinu demiş ki:
Abi siz Korn çalın.

Default ekipman da var ne de olsa di mi ??? ;)

Ne Kornu yahu Çalalım erkek gibi MOONSPELL - RAMMSTEIN - THERION - PARADISE LOST... Ne kenan doğulusu + ne rafet'i + Ne yalın'ı + Mirkelam'ı..... Ahh ahh Nerde o eski Metalciler ne güzel direkler arasına kafa sallamaya giderdik...

evett 1 seneoldu bu nickle bu foruma yazı yazalı sürgün....Kıvanç ' ı çok begeniyorum diye başlayan bi yazıydı simdi aşığım o ayrı ..Sürgün ü her dinleyişimde farklı duygular hissediyorum sarkılar kıvancı düsündürüyo neler yaptıgımız aklıma geliyo yasadıklarımız...Neyse asıl söylemek istedigim sey şu:KIVANÇ SENİ COK SEVİYORUM VE HERSEY İÇİN ÖZÜR DİLERİM BENİ AFFET

Sürgünpower 9 KASIM Çarşamba akşamı Manhattan Müzik klubünde sahe alacaktır .... Bekleriz efendim.... 9 Kasım Benim hayatımın En önemli günlerinden beri Umarım 1 sene önce ki gibi bir gece yaşatır bana.... Ahhhkkkk tuhaf bir heyecan kapladı içimi :)

Geri