Gode

Bestenizi yeni dinledim. Çok güzel başlıyor dinlediğimde şaşırdım açıkçası. 2:10 itibari ile şarkı bence havasını kaybediyor, alışamadı kulaklarım. yine de ilk onuma aldım. Başarılar diliyorum :)

edit: Incubus çok severim sizde de öyle bir tad aldım.

Sürgün artık cumartesi geceleri Replik barda sahne almamaktadır. Gelen, dinleyen, eğlenen eğlenmeyen, bizimle göbek atan, bizi yalnız bırakmayan herkese çok teşekkürler. Haftalık program artık şu şekildedir :

Carşamba, 00:30 @ Manhattan
Cuma, 22:00 @ Biziz

Eğer bu grup ne çalıyor diyenler varsa repertuardan bir özet geçeyim fikir vermesi açısından. QOTSA' dan Yalın'a, Coldplay'dan Kenan Doğulu'ya, Mirkelam'dan Kurban'a, yerli yabancı, pop, rock, alternatif, hip-hop, Jamaican Style (artık neyse bu da :))... eğlenmek ve eğlendirmek için elimizden ne gelirse yapıyoruz.

Sevgiler.
:)

PAzartesi GARAGE da Sahneye Çıkış saati uyumsuzluğundan dolayı sahne almayacaktır SÜRGÜN... Haberiniz olsun sevgili dostlar ve SÜRGÜNPOWER elemanları :) .....

yav sizi replikte dinlediğimden biliyorum gayet keyifli eğlenceli çalıyorsunuz işinizi iyi yapıyorsunuz ama bugün bizizde biraz gürültülü geldi. problemin sizden olmadığını düşünüyorum sahne dışında yüksek miktarda bas ve vokalden başka bir şey net olarak duyulmadı. güzel müzik yapıyorsunuz güzel duyulmalı bence.

SÜRGÜN 10 Aralık Cumartesi günü Saat 17:00'da Radyo Başkentte 104.2 "GENÇ BAKIŞ" Adlı programda Müge Yıldızın Konuğu olacaktır... Muhtemelen Sabote edeceğiz o nezih ortamı değişik birşeyler olabilir.... Kısmet....

slm kızlar :)
nerdesiniz yavv?
replik bitti, dosluk da mı bitti?
bu arada replik artık rock bar degil, buna mütakip
tarz degisimi ve hala hazırda anlayıs-zihniyet-isletme mantıgı eksikligi yüzünden
ctesi kendi isime son vermis ve rahatlamıs
durumdayım...
ugrayın, bekliyorum...
bye

feedback demiş ki:
slm kızlar :)
nerdesiniz yavv?
replik bitti, dosluk da mı bitti?
bu arada replik artık rock bar degil, buna mütakip
tarz degisimi ve hala hazırda anlayıs-zihniyet-isletme mantıgı eksikligi yüzünden
ctesi kendi isime son vermis ve rahatlamıs
durumdayım...
ugrayın, bekliyorum...
bye

:roll: E yani Tolga abi... Olacağı belliydi... :) Neyse.... Bir fırsatını bulsak damlıycaz ama kısmet olmuyor :cry: .... Gelip 1-2 kritik yapsak durum değerlendirsek :p Kendine iyi bak abi görüşmek üzere....

Sürgün yine her hafta olduğu gibi bu çarşamba gecesi de manhattanda ayrıca 31 Aralık cumartesi Gecesi de manhattanda yılbaşı partisinde sahne alacaktır....

Arkadaşlar yeni yılınızı, sevgililer gününüzü, kurban bayramınızı, gençlik ve spor bayramınızı, doğum gününüzü, anneler gününüzü, meşrutiyetin ilanını, efendime söliim, fransız devrimini, insan hakları bildirgesi yayınlanma tarihini, istanbulun fethini, beşiktaşın kuruluşunu en içten dileklerimle kutlarım...

Geyik bi yana, yeni yılın aslında bi bok getircei yokta, getirceksede size en iisini getirsin işte

Akşam içip içip daıtmayın he, ki sizde o tip var :)

yeniyilweb3.jpg

Manhattan'da görüşmek üzere :)

Yeni yıla bizimle birlikte girenlerin vay haline vallaha, bu grup bütün yıl çekilmez vallaha. Bu talihsizliği göze alıp bizimle eğlenen (başta foreplay elemanları) herkese çok teşekkür ederiz.

Yeni yılda da program aynı:

:idea: Cuma akşamları, saat 22:00 :arrow: Biziz
:idea: Çarşamba akşamları, saat 24:30 :arrow: Manhattan

Sevgiler :)

Geri