Gode

the_edge demiş ki:
ben bu ıslerden anlamam ama gelır dılerım ve sunu soylıyım her ne kadar konser dııl fln desende cts gecelerı surgun soul projectın alt grubudur.. altta olmak kotu bıseymı orasına karısmam ama emınım overall surgunle konusurken "altgrup" lafı gecmıstır sımdı sırf arkadasın dıe karsı cıkmıssın ama sencede manhattan da gecen olmasımı ıyı yoksa overall da "altgrup" grup olmak mı? soyle sen hangısını ısterdın..

arkadaşım diye karşı çıkmadım bende senelerdir bar programı baabında sahneye çıkıp şarkı söylüyorum bar programında altgrup üstgrup tartışması yoktur olmazda :!: hangisi iyi diye sormuşsun bi seçim yapmanın mantığı yok ikiside olsun ne güzel ama tutupda manhattan işlemecilerinin daha kontrat fln dahi yapmadan bizden başka barda çıkamazsınız gibi bi tavır takınmasındansa manhattanda olsa overall da olsa farketmez olmasın daha iyi.... işallah anlatabilmişimdir....

SÜRGÜN Bu akşam 24 sularında Yeni çiçeği burnunda mekan VIV de sahne alacaktır... Hoşdere caddesinde Ömer Tarhan anadolu lisesinin yanında... Güzel nezih bir PUB... Bekleriz efendim....

Bayanlar, Baylar...

SÜRGÜN Artık Her Cuma Akşamı Saat 22.30 dan itibaren OVERALL'da sahne alacaktır Cumartesiden Cuma'ya Minik bir iç transfer oldu... OVERALL'dan çıkıp Süper şirin mekan VIV'e gideceğiz... VIV Hoşdere caddesinde Hagi Ömer Tarhan Anadolu Lisesinin yanındaki sokakta (yanılmıyorsam eski kıvılcım) Ziraat Bankasının olduğu sokakta Makul fiyatları ile şirin bir PUB... Bence gelin bir çayımızı için....

Merhabayım; 29 Nisan Cum günü ertesindeki akşamda Lé Sürgün MİNİBAR'da 1-2 saat her zamanki gibi çalıcak, düşe-kalka... Sonrasında Elemanlarımız Overdose programına garaj'a gidicek ben de muhtemelen eve giderim Evrim de Murat'a gider yeni plasmasında PES oynamaya... öle yani... 29 Nisan da saat 22'de MiniBAr'da... Eski HIGHLAND+TRAFFIC+VINO olan yer Tunus caddesinde...

vokalde enn büük takipçinz umarm tanırsınız..:)

resmdeki biz (The Guest) henüzz 2aylk grup olduk we hedef olarak ne kurban ne koRn ne dream theater ne duman ne green day ne muse ne de onu bunu koyduk.. hedef olarak SÜRGÜN dedk benzer şarkılarla benzer tarzda kndimizi gelştrmeye çalışıcaz.. "The Guest" grubunun forumuna yorumlarınızı içtenlkle beklerm.. daha çoook başarılarr dliorm sze HER CUMA ENN GEÇ 22:00'da OVERALL'dayz söz..:) !!!vokal'gitara, gitara, bass'a we dawula tek tekk selamlar...!!!

aman da aman Kimleri görüyorum buralarda :) beyler bence kötü bir hedef seçmişisiniz kendinzie :) yol yakınken vazgeçin bence :) Dinlemek isterim açıkcası sizleri... Walal inanın sizi görünce sevindim bu hafta :) muhabbete fazla kalamadınız ama neyse bu hafta telafi ederiz... Bol şans iyi çalışmalar....

Bu grup da pek yoğun canım bu aralar, sonları iyi olur gençlerin inşallah. Batuemre'ye de güzel övgülerinden ötürü teşekkürü bir borç biliriz, ancak Caner'e katılmamak elde değil, onca grup varken neden Sürgün :) ???

Sevgilerimle

neden sürgün?.. çünküüüü: yani nasl anlatim ki herangi bi ünlü grup konsernde ble bukdr bana hitap eden sesler duyamıorm şahsen.. bi süre sonra hertürlü sıkıolar.. ama sürgün gerçekten inanılmaz bi repertuar yapmış:) bde senkronizasyon bnm anlam weremediim kdr düzgün (bunu tam szi izlerken bile düşünüorm ynede çözemiorm):) sakın sakın o çizgiden kopmayın çnkü gerçekten mütiş bi pozitif enerji war sahnede (şahsen szi izlerken çook dikkatli bakıorm bşiler kapmak içn, hatta cuma gnü vokal noldu nie öle kötü bakıosun dedi hatrlarsanz:)) tabiki kötü bakmıorm.. güntaç gruptan ayrldıında bna sürgün hepten dağldı die haber gelmşti we tabi direk iptal oldk alahtan yok öle bşi:) wala emin olun bigün kmse gelmese(mümkün diil tabi) biz gelirz sürgüne! çook başarılarr başarılarr tekrar:) ((bzmde şuan 9 parçamz war henüz, ekliorz biraz biraz sürgünden örneklerle..=)))

kötü bi grup ya, berbat, gitaristinde bi gelecek yok bişi yok, davulcunun sorunları var, bassçı paspal üşengeç, tolgaya bişi demiyorum zaten müzikten bıkmış, bu ne kardeşim, böyle grup örnekmi alınır, tabi ilerisi ne gösterir bilemem.... kısmet diyelim :p

sürgün bu cuma da nefsti.. de tek problem war nedenn foreplaydan önce çıkıo sürgün??:( onu bi ayarlasalar da gece wakti saatlerce dinlesek dmi.. overallda sürgüne ayrılan wakit bize kesnlkle yetmio, resmen sıkıldık saat 23:30 civarından sonra:)

Sürgün :) sizleri Seviyorum.Cidden çok iyi olacaksınız.Kıvanc ı izleyen zaten bu çocuk çok büyük şeyler yapacak diyor... Siz çok iyi bi grup olacaksınız.Tolgacım keşke geçen hafta sarı çizmeli mehmet ağayı sen söleseydin.Giriş Harika ama söyleyen :D nese tolga bidahakine sen söle. Muse time is running out bunuda her hafta söle :) Ben sizi çok destekliyorum.Ayrıca Alt grup diilsiniz!!!!
Dj Hasan OveraLL Live music cLub..

kıvanç söylesin sarı çizmeli mehmet ağayı. hatta gitarları da kıvanç çalsın. hatta grubun adını "kıvanç" diye değiştirin. "Kıvanç bu gece overall da" falan diye afiş basın böle.

kardeş teessüf edilecek bi olay yok.o şarkıyı ilk kez söylediler.ve gerçekten giriş falan beni mest etti ki ben o şarkıyı overallda her gün çalıyorum.müşteri seviyo yani.heleki sürügüne de yavaş yavaş alışıyolarken o şarkıyı keşke bi misafir almadan söyleselerdi.bu benim tercihimki düşüncelerimi söyledim.yoksa arkadaşın seside harikaydı.söleyişide.ayrıca sahneye de yakışıyodu.bunuda kimse inkar edemez.gücenmece darılmaca olmasın.Ben orda kaç tane grup görüyorum.Sürgün alt grup die gelio ama nerdeyse her hafta değişik bi şarkı söylüyolar.

Geri