Gode

ya ne tolgası ne caneri bırak allasen arkadaşım kıvanç sölesin diyorum. yada yarısını kıvanç sölesin diğer yarısını seyirci zihninde canlandırsın.

Dj_HaSan_overall demiş ki:
kardeş teessüf edilecek bi olay yok.o şarkıyı ilk kez söylediler.ve gerçekten giriş falan beni mest etti ki ben o şarkıyı overallda her gün çalıyorum.müşteri seviyo yani.heleki sürügüne de yavaş yavaş alışıyolarken o şarkıyı keşke bi misafir almadan söyleselerdi.bu benim tercihimki düşüncelerimi söyledim.yoksa arkadaşın seside harikaydı.söleyişide.ayrıca sahneye de yakışıyodu.bunuda kimse inkar edemez.gücenmece darılmaca olmasın.Ben orda kaç tane grup görüyorum.Sürgün alt grup die gelio ama nerdeyse her hafta değişik bi şarkı söylüyolar.

yok dostum geyik yaptım zaten çıkan kişi bendim bu arada :D tolgada benim diğer grubumun gitaristi kıvanç da davulcusudur darılmaca fln olmaz eywallah....

Dj_HaSan_overall demiş ki:
kardeş teessüf edilecek bi olay yok.o şarkıyı ilk kez söylediler.ve gerçekten giriş falan beni mest etti ki ben o şarkıyı overallda her gün çalıyorum.müşteri seviyo yani.heleki sürügüne de yavaş yavaş alışıyolarken o şarkıyı keşke bi misafir almadan söyleselerdi.bu benim tercihimki düşüncelerimi söyledim.yoksa arkadaşın seside harikaydı.söleyişide.ayrıca sahneye de yakışıyodu.bunuda kimse inkar edemez.gücenmece darılmaca olmasın.Ben orda kaç tane grup görüyorum.Sürgün alt grup die gelio ama nerdeyse her hafta değişik bi şarkı söylüyolar.

Tolga Ezberlerse herşeyi söyler de.... :roll: Canı isterse dersek daha anlamlı olur.... ;)

sürgünü tebrik etmek istiyorum.süper bi grup.özelliklede solistin sesini bir enstürman gibi kullanıyor olması müthiş.nasıl amatör grupsunus anlamıyorum.gerçekten ilginç

Geri