Gode

Grup ismi değişmeli bence.... çok sıkıcı bir isim... Bir de sanki böle SÜRGÜN diyince sakaryadaki köhne yerlerde halk müziği yapan protest müzik yapan bir grubu çağrıştırıyor.. Grubun ismi GODETT olsun :)

bendece değişmeli kardeşim ne öyle acılı anadolu grubu gibi.. şöyle hoppidi hoppidi bişi olsun GODET süper mesela :D

bi hatırlatma bu gece Saat: 22.00 da OVERALL sahnesindeyiz bekleriz efenim... :D

anket yapilsin grubun adi ile ilgili. herkes fikrini belirtsin, grup da oturup aradan secsin, olmas mi??

dun gece icin cok tesekkur ederim.garip bi olaydi belki ama acayip keyif aldim. en kisa zamanda bedenen de orda olmak dilegiyle...

ipeeeeek demiş ki:
gelmişliiimiz, eglenmişliimiz, döktürmüşlüümüz var :D bencede sürgün değissin şööle eglenceli vıjı vıjı bi ismi olsun :LOL:

Çok az kaldı efendim Değişecek isim zaten bizde soğuduk ;) GODE olsun isim artık uzamasın bu konu !!! :) tam bize göre isim " Le GOUDET" ya da "GODETT"

gün itibariyle "sürgün" grubu artık yoluna GODE adı ile devam edecektir...

Yeni ismimiz grubumuza hayırlı uğurlu olsun bol şans getirsin.... En sonunda isim düğümünü çözdük..... Oh be !!! .... 8)

peki kulağa süper gelen bu ismin anlamını açıklayacak mısınız, yoksa kıvranalım mı, yoksa yukarılarda bir yerlerde yazıyor da ben eşşeklik edip okumamış mıyım? :D
umarım yeni isminiz hayırlı, uğurlu olur, size bol şanslar getirir... öpüyorum kardeşlerim :)

KIRMIZI demiş ki:
peki kulağa süper gelen bu ismin anlamını açıklayacak mısınız, yoksa kıvranalım mı, yoksa yukarılarda bir yerlerde yazıyor da ben eşşeklik edip okumamış mıyım? :D
umarım yeni isminiz hayırlı, uğurlu olur, size bol şanslar getirir... öpüyorum kardeşlerim :)

Sevgili DEMİR bey;

Ekşi sözlükte bir kaç anlamına ulaşmak mümkün bunlar;

# eski turkce de sümük anlamına da geliyor sanırım.
# dosemealti halilarinin bordurlerinde kullanilan su motiflerinden biri..
# deriye parmakla bastırıldığı zaman ödemli dokuda oluşan çukurluk.
# ankara civarinda bazi koylerde "guvercin" anlamina gelir.
# şişman !!!

Bizim için en anlamlı olanı son madde :) hepimiz birer GODE olduğumuzdan bu ismi uygun gördük ;) güzel dilekleriniz için teşekkür eder sizi programlarımızda da görmek isteriz efendim....

Sevgili CANER bey;
bu süper açıklayıcı bilgilerden dolayı teşekkürlerimi sunar, iyi dileklerimi kat be kat yineler, isminizin anlamındaki derin manaya hayran kaldığımı belirtmek isterim :)

saygılar sevgiler...

not: programa gelmeyen şerefsizdir :D

Geri