Gode

SurguN demiş ki:
KIRMIZI demiş ki:
peki kulağa süper gelen bu ismin anlamını açıklayacak mısınız, yoksa kıvranalım mı, yoksa yukarılarda bir yerlerde yazıyor da ben eşşeklik edip okumamış mıyım? :D
umarım yeni isminiz hayırlı, uğurlu olur, size bol şanslar getirir... öpüyorum kardeşlerim :)

Sevgili DEMİR bey;

Ekşi sözlükte bir kaç anlamına ulaşmak mümkün bunlar;

# eski turkce de sümük anlamına da geliyor sanırım.
# dosemealti halilarinin bordurlerinde kullanilan su motiflerinden biri..
# deriye parmakla bastırıldığı zaman ödemli dokuda oluşan çukurluk.
# ankara civarinda bazi koylerde "guvercin" anlamina gelir.
# şişman !!!

Bizim için en anlamlı olanı son madde :) hepimiz birer GODE olduğumuzdan bu ismi uygun gördük ;) güzel dilekleriniz için teşekkür eder sizi programlarımızda da görmek isteriz efendim....

hehe şimdi eğlendim süper olmu ne diim :LOL:

n0nsEnsE demiş ki:
SurguN demiş ki:
KIRMIZI demiş ki:
peki kulağa süper gelen bu ismin anlamını açıklayacak mısınız, yoksa kıvranalım mı, yoksa yukarılarda bir yerlerde yazıyor da ben eşşeklik edip okumamış mıyım? :D
umarım yeni isminiz hayırlı, uğurlu olur, size bol şanslar getirir... öpüyorum kardeşlerim :)

Sevgili DEMİR bey;

Ekşi sözlükte bir kaç anlamına ulaşmak mümkün bunlar;

# eski turkce de sümük anlamına da geliyor sanırım.
# dosemealti halilarinin bordurlerinde kullanilan su motiflerinden biri..
# deriye parmakla bastırıldığı zaman ödemli dokuda oluşan çukurluk.
# ankara civarinda bazi koylerde "guvercin" anlamina gelir.
# şişman !!!

Bizim için en anlamlı olanı son madde :) hepimiz birer GODE olduğumuzdan bu ismi uygun gördük ;) güzel dilekleriniz için teşekkür eder sizi programlarımızda da görmek isteriz efendim....

hehe şimdi eğlendim süper olmu ne diim :LOL:

Bunu saymayız programa bekleriz kat be kat eğlence garantidir !!! Yyok arkadaşım ben eğlenmedim çok sıkıldım diyenlere... süpriz hediyelerimiz var... :twisted:

ben ismden çok memnundm aslnda.. ama gode'yle de tanıştııma memnun oldm=) herzmn arkanzdayz destekçiniziz bilrsnz=) başarılar !GODE!.. (millet bi toplaşsın ank.da, her cuma overalldayz=))

GODE 8 eylül Cuma gecesi OVERALL sahnesinde yok... ama haftaya var yeni coverlar ile mesela;

moonspell - soulsick
kalmah - evil in you
obituary - final thoghts
slayer - i hate you
morbid angel - domination
mortification - blood world

şimdilik bu kadar....

Üzerimizdeki ÖLÜ toprağını silkeledik, silkelendik kendimize geldik... Bu kadar ara vermek yeter... Nerde kalmıştı "ŞEN GODELER ???" Aynen devam.....

GODE 1 Aralık cuma Akşamı Saat 21:00'da manhattan'da Metropolitan Rotaract klübü "MAVİ GECE" Organizasyonu sebebi ile...
Ardından Saat 00:30'da OVERALL'da Bu CUMA ve Her CUMA !!!

KennyDogg demiş ki:
çok seviyorum gode demeyi
GODE de seni seviyor hakan abi :LOL:
Bir ara uğra da sana son Obitiuary ya da Cannibal Corpse cover'ımızı armağan edelim... Overall'da her cuma DEATH METAL gecesinde görüşmek üzere.... :evil:

PS: Bende Zenci Vokalist istiyorum..... :cry:

Geri