Gode

Yeni sezon başlıyor:
26 agustos Cuma günü İnebolu sahillerinde 21:00 sularında
27 agustos Cumartesi gecesi Ankara Replik barda sahne almaktayız...
Güzel sürprizleriyle Sürgün tekrar aranızda..
herkesi bekler esenlikler sunarız efendim...
sevgiler

ÇOOOOOK yorucu bir 24 saatin ardından tekrar sağ salim dönebildik ankaraya :D neler oldu neler yaşandı çok enteresandı herşey... Tek unutamayacağım güzel inebolu halkının sevgisiydi ve bizimle beraber tüm şarkılara eşlik etmesiydi.. Çok özel dakikalar yaşattılar bizlere... Tekrardan teker teker herkese teşekkürlerimizi sunarız Bütün o yorgunluğumuza ve kat ettiğimiz yolun her bir kilometresine değdi cidden oradaki mükemmel seyirci ... Tekrar görüşebilmek dileğiyle...

Bu gece saat 23:45 gibi diyelim :) REPLİK teyiz uzun zamandan sonra ANKARAda ki ilk sahnemiz... Yoluuz düşerse bekleriz :)..

sevgiler saygılar...

PS: özel teşkkürler... Göneç (Bacanak) & Kurtuluş (Kurti) 5+2 Sürgünpower :)

ya ben sizden mail adresi istemiştim ama hacklendi demiştiniz verme gibi bi imkanınız olursa alabilirmiyim ztn neredeyse tum gun netteyim ve konusmak isterim ya aslında okadarda zor bi yol olmasa gerek ben ankaraya surekli gidip geliyorum bide beni dusunun:pişte ole ama konser gerçekten dehsetdi ben kendimi kaybettim sizinle tanıstıgımada çok sewindim umarım tekrar gelirsiniz:)seneye yine bekleriss hatta ozel bir konser yada ben tatil amaçlı beklerim gelirseniz ağırlarızzz.......:)

evet ben demistim hacklendi die :) burdan iletisimi kurabiliriz rahat rahat..gercekten bizim icin cok yorucu oldu ancak her dakikasina degdi cunku inanilmaz bir seyirci, misafirperverlikle karsi karsi kaldik ve ineboluya tek kelimeyle bayildik...
oradaki herkese sonsuz tesekkurler...
bu aksam replikteyiz herkesi bekleriz
sevgiler

hmm siz surekli ankara da nerde çalıyorsunuz cunku bende ankarada çok bulundugum için ole yane gelirim birgun dinlemeye gerçekten sesin çok guzel

Yaş günümden kalma olduğum için gelemedim, ne diyelim hayırlı olsun, iş temposundan vakit bulabildiğim zamanlar kesin geleceğim. Selamlar herkese... ve tabii ki iyi çalışmalar...

HEFTY GIGS

HEFTY GIGS
Resurrection Of The Ankara Death Metal Spırıt

18 Eylül 2005 Pazar Saat 15:30
Biziz Rock Bar (Tunalı Hilmi Cad.)
Giriş: 6.00 ytl
Konser Boyunca Bira:3.00 ytl

SUICIDE

SELFTORTURE

BURST

Selamlar Beyler;
Cumartesi günü beni sahneye davet ettiğiniz için öncelikle teşekkür ederim.Gerçi ben beni sahneye çağırdığınız için şarkının sert olacağını düşünerek biraz sert takıldım ve parçanın içine ettik galiba ama güzel bir anıydı. Caner'le de nezamandır bişeyler beraberce çalıp söölememiştik iyi bir fırsat oldu. Tekrar teşekkürler...
Bu arada tarzınıza göre baya iyi bir halde olduğunuzu da söylemeden geçmiyim . Gerçektende piyasada var olan tarz gruplar arasında başta sahne performansı olarak fazlasıyla iyi durumdasınız ve bu grup Türkiye de kesinlikle iş yapar diye düşünüyorum . Kimbilir belki de kısa bir zaman sonra sizi kliplerde izleriz ha.....
Ama ben yine de yaşasın BRUTALİZM demek den kendimi alamıyorum...
Hu yeaaahhhhhh............ :D
Başarılar
www.blacktooth.leetranos.com

Cok teşekkür ederiz sevgili downender cok eğlendik gercekten cok güzel bi anıydı bizim içinde her zaman bekleriz :)

bu gece 23:45 sularında her cumartesi olduğu gibi Replik'te sahne almaktayız herkesi bekleriz..
sevgiler

Geri