Gode

Bu akşam Sürgün, Karagöz Hacivat, meddah içerikli direklerarası bayram özel programıyla 24:30 da manhattan sahnesinde olacaktır. Gelin bayramlaşalım!!!

12 Ocak BAyramın 3. gunu

kapı açılış 17:00

Tnk
Sürgün
51PromiL
İdea

Bir yanlışlık yok sanırım..Aynı sahneyi paylaşmak bize mutluluk vericek..Başarılar..

Kıvanç ve Caner görmüştür.. mikrofonu parçladığımı... sorada nası takmaya çalıştığımı... bu da ufak bi anı kalsın.... ama orda gözgöze geldik ya geberdim be...

Konser olayı ise bambaşkaydı... ellerinize sağlık... performans budur...!!!

Sürgün Dün gece MANHATTAN da sahne alamadı... Biraz geç oldu sanırım belirtmek için gerçi ne değişir :) bu cuma akşamı BİZİZde de sahne alamıycak... sonra galiba 26 ocakta Bizizde Konser varmış sanırım bir de 3 şubatta eskişehir hayal kahvesinde... bana öle söyledi bir dost. emin değilim ben tabi.... bunu dışında başka bir numara yok.... olursada olsun canım sizin canınız malınız sağolsun...

ps: Kuş yemeyin yiyenlere mani olun... Kuşları öldürün..

Haydi Kuşlar MEZARA kapanyası için her kuş ölüsü getirene ödül vericez... allah kuşların belasını versin....

şunuda belirtmekte fayda var ki uzun bir aradan sonra, bir baska hos mekanda cumartesi programlarının baslama durumu vardır..kesinleşince buradan duyrulur..

hadi bakalım :)

Sürgün;

Çarşamba - manhattan
Perşembe - Biziz (Konser)
Cuma - Biziz (program)
Cumartesi - Overall (22 - 24 )

bu haftanın programı.... bekleriz....

sürgün'ü ilk defa dün bizizde dinledim, gayet takdire şayandı :)
repertuar seciminde dinleyici psikolojisi göz önünde bulundurulmuş, basarılı da olunmuş...

başarılar arkadaşlar !! :)

Geri