Gode

mrb ben biziz rock barmeıd ı sibel grubunuz başarılı buluyorum fakat biraz daha hareketli parçalar çalmanız mümkün mü? sizi dinlemek güzel sahneye yakışıyorsunuz başarılar diliyorum ;)

Gün itibariyle SÜRGÜN'ün BİZİZ rock bar da haftalık programları son bulmuştur... Bugüne kadar ki tüm desteklerinden ve arkadaşlıklarından dolayı BİZİZ çalışanlarına ve işletmesine teşekkür ederiz... Bu kararda kesinlikle BİZİZ tarafından olumsuz bir etken yoktur tamamen SÜRGÜN kararıdır...
Bugüne kadar BİZİZde bizi dinleyen alkışlayan seven sevmeyen beğenen beğenmeyen herkese teşekkür ederiz... Kendilerini MANHATTAN'a her çarşamba akşamı davet ediyoruz....

Sevgiler+saygılar+esenlikler

Caner the Jackal namı değer canerizer:p Seni rackçi yapcam , rack'e alıştırcam görürsün.Gircem kafana, beynine satacaksın o analogları kilo kilo rack case taşıtcam sana:) (Duyanda sanki eroine alıştırıyoruz sancak:p) sen soktun benim kafama rectifier fln derdim tasam yoktu kendine benzettin vallahi:p Yok yok ama ne desemde kral adamsın vesselam...Saygılar Sürgün grubuna, lakin Caner'e sıkça soruyorum hepinize birden sormuş olayım, nerde albüm efendim nerde?Nerede diyorum Albüm:)

SurguN demiş ki:
7 ve 8 Şubat tarhlerinde SÜRGÜN Kartalkaya da sahne alacaktır donmazsak tabi :)

Kartalkayada gerçekleşecek organizasyona katılanlar, sıfırın ltı kusurat derecede sahneye çıkan bir grubun nasıl telef olduğunu, grup elemanlarının nasıl adım adım zattürreye yakalandıklarını canlı canlı takip edebilecekler (şaka tabi(inşallah olaylar sonrasında da şaka olarak kalır)).

Kısmet bakalım, gidip geleceğiz...

tebrikler demiş ki:
SurguN demiş ki:
7 ve 8 Şubat tarhlerinde SÜRGÜN Kartalkaya da sahne alacaktır donmazsak tabi :)

Kartalkayada gerçekleşecek organizasyona katılanlar, sıfırın ltı kusurat derecede sahneye çıkan bir grubun nasıl telef olduğunu, grup elemanlarının nasıl adım adım zattürreye yakalandıklarını canlı canlı takip edebilecekler (şaka tabi(inşallah olaylar sonrasında da şaka olarak kalır)).

Kısmet bakalım, gidip geleceğiz...

İPTALİZED !!!

Sürgün ÇArşamba Akşamki MANHATTAN programına bu haftalık iştirak edemiyor Haftaya yine Çarşamba akşamı MANHATTANdayız...

Bunun dışında Cumartesi Akşamı OVERALL dayız..
14 Şubat Sevgililer Gününde de Yine Overalldayız....

SÜRGÜN artık yoluna Quadro olarak devam ediyor... Güntaç Özdemir in ayrılmaısnın ardında artık SÜRGÜN de Vokal görevini TOLGA üstlenmiştir...

Vatana millete hayırlı olsun.... Bu Akşam OVERALL da ilk defa 4çeker olarak sahne alacağız...

Geçen gün ezgide oturdum çay içiyodum yanımda da bi kız vardı ateş istedi öyle tanıştık sonra bana durmadan sürgün konseri varmı diye sorup durdu :) Bu arada sanırım grup elemanlarında bi değişiklik olmuş (umarım karıştırmıyorumdur)..
Kolay gelsin..

Güntaç Sürgün'den kişisel sebeplerinden dolayı ayrılmıştır...Sürgün bar programlarına (çarşamba ve cumartesi) halen devam etmektedir...Saygılarımızla......

the_edge demiş ki:

ÇünkÜ; Manhattan'ın tuhaf bir düşünce tarzı var... Manhattanda sahne alan grupların bir başka yerde sahne almasını stemiyorlar.. Özellikle bu "başka" Yer OVERALL olunca işin rengi tamamen değişiyor... İşin aslı Ya oVerall Ya MAnhattan noktasına geldi ve seçimimiz tabiki OVERALL dan yana oldu... Durum ÖZETle budur.....

Her Cumartesi OVERALL dayız...

barker demiş ki:
Geçen gün ezgide oturdum çay içiyodum yanımda da bi kız vardı ateş istedi öyle tanıştık sonra bana durmadan sürgün konseri varmı diye sorup durdu :) Bu arada sanırım grup elemanlarında bi değişiklik olmuş (umarım karıştırmıyorumdur)..
Kolay gelsin..

Değişiklik değil azalma oldu aslında... :) SÜRGÜN konseri Olmuyor bar programı var.... KOnser için aceleye gerek yok Henüz TAM hazır değiliz... ;)

the_edge demiş ki:
bence overall da altgrup olucagınıza manhattan da gecenız olsaydı daha ıyı olurdu yanlıs secım olmus

dostum bu işten ne kadar anlıyosun bilmiyorum ama bar programında altgrup üst grup gibi durum söz konusu değildir bu konser fln değil sonuçta... ama manhattanda da kendi günü olması kötümü olurdu tabiki hayır.... biraz dirayet zor günler geçer.... viva la sürgün povver... :D

AnkaraCats_55 demiş ki:
the_edge demiş ki:
bence overall da altgrup olucagınıza manhattan da gecenız olsaydı daha ıyı olurdu yanlıs secım olmus

dostum bu işten ne kadar anlıyosun bilmiyorum ama bar programında altgrup üst grup gibi durum söz konusu değildir bu konser fln değil sonuçta... ama manhattanda da kendi günü olması kötümü olurdu tabiki hayır.... biraz dirayet zor günler geçer.... viva la sürgün povver... :D

ben bu ıslerden anlamam ama gelır dılerım ve sunu soylıyım her ne kadar konser dııl fln desende cts gecelerı surgun soul projectın alt grubudur.. altta olmak kotu bıseymı orasına karısmam ama emınım overall surgunle konusurken "altgrup" lafı gecmıstır sımdı sırf arkadasın dıe karsı cıkmıssın ama sencede manhattan da gecen olmasımı ıyı yoksa overall da "altgrup" grup olmak mı? soyle sen hangısını ısterdın..

Geri