Kedi (Blues, Rock'n Roll, Pop Rock) - Ankara

Kedi bu hafta Lone Star'da (23:00)

Bu Cuma 23:00'da, temmuz ayında ilk defa sahne aldığımız ilk göz ağrımız Lone Star'da sevenlerimizle buluşacağız. Keyifli bir gece sizleri bekliyor. İçinizdeki yıldızı bu Cuma Lone Star'da yakalayın...

6 Nisan 2007 Cuma akşamı 24:00'da LoneStar'dayız

6 Nisan 2007 Cuma 24:00'da LoneStar'dayız

Bu cuma gecesi (6 Nisan 2007) yine Lone Star Cafe'de sahne alıyoruz. Hala geçen haftanın tadı damaklarımızdayken koca haftanın nasıl geçtiğini anlamadan bir hafta sonuna daha hazırlanıyoruz. Bu sefer sahneye çıkış saatimiz 24:00. Bizden önce canlı müzik 21:00'da Plan B ile başlıyor. Gecenin derinlikleri sizi haftanın yorgunluğundan çekip çıkardığı sırada 24:00 sularında bizi sahnede göreceksiniz.

K.E.D.İ - Pop-Rock, Blues, Rock and Roll Band

afi351sonpk3.jpg

Bundan böyle Her Çarşamba 22:00'da Lone Star Cafe'de ve Her Perşembe 24:00'da Manhattan'da sahne alacağız.

Grubumuz artık 5 kişi. Aramıza Saksafon çalan yeni yetenek Alper'i de dahil ettik. Bu yeni tadı deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.

Music Non Stop

afi351sonpk3fy4.jpg

Selamlar,

Bitlis Konaç Köyü Merkez İlköğretim Okulu'na yardım amaçlı düzenlenen konserimizde KEDİ grubuda sahnede olacaktır.

Bu gecede sahneye çıkan tüm gruplar, hiç bir ücret talep etmeden bizlerle birlikte olacak.

Ankara'nın en iyi gruplarının sahne alacağı bu gecede sizleride aramızda görmek isteriz.

KEDİ satt 00:00 civarlarında sahnede olacaktır.

Bu geceye katılacak olan arkadaşlardan, kitap, defter, kalem gibi her türlü eğitim materyali, 6-12 yaş grubuna hitab eden kitapları bizimle paylaşmalarını rica ediyoruz.

Unutmayın !! o çocuklar da bizim çocuklarımız ve onlarında insana yakışan şartlarda eğitim görme hakları var. Ve bizler yani abi ve ablaları onlar için birşeyler yapmalıyız.

Ayrıca yarın akşam saat 21:00 de 99.1 frekansından yayın yapan Radyo X'e konuk olacak ve kampanyamızla ilgili bilgi vereceğiz.

Her türlü desteğiniz için sonsuz teşekkürler,
Sevgiler ve Saygılar.

Yer : Pirates (Emek 4.Cad.)
Tarih : 5.Mayıs Cumartesi
Saat : 18:30
Giriş : 10YTL

Makine programının ilgili bölümü
http://www.youtube.com/watch?v=7kzS4dZqvys

Pirates verilen konser çok güzel geçti , emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.Sosyal yardımlaşmanın ülkemizin kalkınması ve ilerlemesindeki rolü daha da artmalı , nice etkinliklere :)

Bu arada , bu akşam saat 22:00 civarı LONESTAR dayız.
Hafta ortasında şöle bi kafa dağıtıyım kendime geleyim diyenleri bekliyoruz

www.maviari.com/kedi

arkadaslar web sitemiz harika olmus emegi gecen arkadaslara tesekkurler...yalnız benim hakkımda da bi iki sey yazalım siteye ya atıp tutabilirsiniz :)hatta sadece atıp tutun lutfen!!!

Geri