Pa Kabinler Hakkında

şöyle.. linkteki tip unpowered - non-powered tadındaki kabinleri ekstra power amfi olmadan kullanamazsın doğru dürüst ses çıkmaz, bunlar power amfilerle güçlendirilmiş sistemler içindir. sen aynı sitedeki powered - aktif kabinlerden alabilirsin örneğin bir pod'un varsa ve bunu direkt bir yere takıp kullanmak istiyorsan.
ama diyorsan ki benim power amfim de var; o zaman bu kabin her yerde işini görür. kabinin 150 watt gerçek ses çıkışı var ki bu düzey orta büyüklükte bi barı tek başına yerinden oynatır :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hımm yani şöyle bi seçim yapmam gerekiyor.Ya powerampin yanına nonpowered kabin,ya da sadece aktif bi kabin.Doğru mu?Bende pod var zaten ama poweramp yok.Crate poweramp var almayı düşündüğüm eğer bu nonpowered kabin işe yarıyorsa... powerampla düşünülebilir....Benim sormak istediğim başka bişe daha var.Bu kabin 10 inçlik bi hoparlöre sahip ama 150 watt çıkışı var.Benim bildiğim 10 inçlik bi amfide 25-30 wattlık bi ses çıkışı olur.Ayrıca hoparlör için moulded polypropylene denmiş.Sırf bu yüzden mi devasa bi çıkışa sahip??

The_Scorpions demiş ki:
Hımm yani şöyle bi seçim yapmam gerekiyor.Ya powerampin yanına nonpowered kabin,ya da sadece aktif bi kabin.Doğru mu?Bende pod var zaten ama poweramp yok.Crate poweramp var almayı düşündüğüm eğer bu nonpowered kabin işe yarıyorsa... powerampla düşünülebilir....Benim sormak istediğim başka bişe daha var.Bu kabin 10 inçlik bi hoparlöre sahip ama 150 watt çıkışı var.Benim bildiğim 10 inçlik bi amfide 25-30 wattlık bi ses çıkışı olur.Ayrıca hoparlör için moulded polypropylene denmiş.Sırf bu yüzden mi devasa bi çıkışa sahip??

bak o kadar teknik bilgim yok sistemler hakkında. ama hoparlörün tipine bağlıdır diye düşünüyorum.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
KaRaBaSH demiş ki:
The_Scorpions demiş ki:

bak o kadar teknik bilgim yok sistemler hakkında. ama hoparlörün tipine bağlıdır diye düşünüyorum.

Eyvallah KaRaBaSH.Ben biraz araştırma yapayım o zaman...

Geri