İnternet Explorer

Merhaba :)
Explorer'ı 6'dan 7'ye yükselttim ama 7'ye ısınamadım. Görüntü de bulanıklaştı 7 yükleyince. Pratik bir şekilde tekrar 6'ya dönmem mümkün mü?

Program Ekle/Kaldır'dan geri döndürülüyordu sanırım...Şu an Vista kullandığımdan tam bakamıyorum.Ama bence Firefox 2 kullan,IE'ye 10 basar.IE7 Vista'da bile çekilmiyor.

pro ekle kaldırdan kaldırabilirsin hem 7 hemde diğer sürüm görünüyorsa 7yi kaldır sadece ie7 görünüyorsa onu kaldır 6 ya döner. Bende yüklemiştim bende ısınamadım ama 7 yi kaldırırsan bazı aksaklıklar olabiliyor pc de
firefox kullan ;)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim arkadaşlar, geçen gün kingofloss söylediğinde ekle-kaldır listesinde ie7'yi görememiştim. Şimdi buldum kaldırdım.

Ayrıca ben bu başlığı açarken bir kaç yazı sonra sorunun çözüleceğini tahmin etmiştim, o yüzden başlığı genel tuttum. Bundan sonra da ie'ın her sürümünün tartışıldığı genel bir başlık olarak kapanmadan devam edebilir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de görüntü problemi yarattı. Pusluydu hafiften. Bir türlü düzeltemedim. Bir de benim pc'nin eni dar dolayısıyla menu barlarını minimum kalınlıkta tutmaya çalışıyorum hep ama 7'ye 2 tane değiştirilemeyen sabit menu koymuşlar: sitelerin adını yazdığın yer ile tablar çok kalın. 6 da ihtiyacım olanları tek barda toplayabiliyorum. Ekranın kullanım alanı genişliyor böylece.

bende BricoPacks Vista Inspirat yüklü.. xp vista gibi görünüyor.

onun için IE 7 kurdum. belki ondan görüntü bozuk değildir bende..

Media player 11 de çok güzel :)

KabaK demiş ki:
Ben de görüntü problemi yarattı. Pusluydu hafiften. Bir türlü düzeltemedim. Bir de benim pc'nin eni dar dolayısıyla menu barlarını minimum kalınlıkta tutmaya çalışıyorum hep ama 7'ye 2 tane değiştirilemeyen sabit menu koymuşlar: sitelerin adını yazdığın yer ile tablar çok kalın. 6 da ihtiyacım olanları tek barda toplayabiliyorum. Ekranın kullanım alanı genişliyor böylece.

menu barları gayet daralabiliyormuş bu arada, beni rahatsız etmediği için bakmamıştım... 6 nasılsa öyle oluyor gayet ;)

Arkadaşlar Internet Explorer ile ilgili tüm yazıları tek bir başlık altında toplamamız uygun olacaktır. Diğer benzer başlıklar temizlenmiştir. Lütfen bu başlıktan devam ediniz.

IE 7 güzel olmuş bence 6 ya alıştığınızdan sanırım öyle geliyor :)son güncellemeleri yaptıktan sonra bir sorunu kalmıyor :)

diğer bir yere gonderdikten sonra buldum, sanırım yollamam gereken yer burasıydı...arkadaslar merhaba. benim bi sorunum var ama bu baslık altında acmaliyim yoksa baska bi yerde mi bilmiyorum hata nedir neyle ilgilidir bilmedigimden daha dogrusu pek anlamadıgımdan size resmini gostermek istiyorum

ne zaman bilgisayarı kapatmak istesem bu uyarı cıkıyor ve ikinci seferde anca kapanıyor.. bunu nasıl düzeltebilirim?

Geri