Epiphone Black Beauty Vs Custom.

Eyvah Hakan abi :eek::eek: Umuma açık yerlerde link mi atılır benim hatam :banghead::banghead:
Şey ya, ben konuştum abi şu an kargoda gitar. Sana güzel bir Gibson bakalım ya boşver Epiphone'u falan bunlar da gitar mı bee :whistle::D:D

Ne Gibson'u canım? Benim Greco'ya yedek olsun, sağa sola götürem, Greco yıpranmasın diye alacam. İlhan'la da bir sohbet ederim hem.
Bir de nitro cila çektiririm, ne gözel kokar ha! Saban simidi kibin :D:D

Ne Gibson'u canım? Benim Greco'ya yedek olsun, sağa sola götürem, Greco yıpranmasın diye alacam. İlhan'la da bir sohbet ederim hem.
Bir de nitro cila çektiririm, ne gözel kokar ha! Saban simidi kibin :D:D
Abi valla en iyisi ben elde avuçta ne varsa sana göndereyim (zaten 1 gitar, 1 prosesör, 1 de amfi hepi topu) ...
Benim gibi garibanın Epiphone'undan ne istersin ki :(
Ha ama yok dersen ki al Nighthawk ya da SX senin olsun, o zaman paket yapıp gönderirim Epiphone'u :D:D

Bu sahneyi bilmiyordum ya ahahahaha çok iyi :D Hakan abinin adı aslında Şevket'miş........ :ROFLMAO:
Aynısı ya tıpatıp :D
Furkan bak burda var bi black beauty :D Hem limiti de yok. Kargo da ücretsizmiş.

http://www.dhgate.com/product/whole...tom-electric/258634566.html#s1-1-1b|450797232
O değil de black beauty baya güzelmiş. Headstocku da göstermemişler baya benziyo o da heralde, aman 'Gipson' falan yazmasın da :D

Buyurun resimler. Önce etüd ettik. Nemize gerek?
IMAG0034_zpsc59b4f1f.jpg

Tabii etüd iki. Hayalet gibi çıktılar yokluğumda. Baksanıza dumana kükürte! Gece görseniz korkarsınız afedersiniz:

IMAG0033_zpse447c0bb.jpg

Pasta bilem yaptırmış Tunç Abi. İstenecek kız aramaya çıkacaktık neredeyse:

IMAG0031_zps73b1dd37.jpg

Ölücü gibi fırsat bulmuşken hemen selfie attım :D

IMAG0032_zps296de4df.jpg

Son safhada pastayı kesip hayvan gibi afiyetle yedik afedersiniz:

IMAG0038_zps302cd16e.jpg

IMAG0039_zps2b25321d.jpg

IMAG0040_zpsf859a8b0.jpg

Gözümüzü doyurmanın verdiği iç huzuru ile pozitif moda geçip normalleşince ve ben de kareye girince işleri düzeldi, pozlara bet bereket geldi tabii:

IMAG0036_zps0033c78d.jpg

IMAG0037_zps869087c1.jpg

Aptal mıyız? En uzun saçlıları ve yakışıklıları arkaya attık tabii hep :D
Şaka maka ne güzel gündü, kış da geliyo @tunckk gelsin de toplayalım ekibi :D @Furkann senin de konuyu amacından saptırdık ( saptırdım :D ) ama kusura bakma :)

Şaka maka ne güzel gündü, kış da geliyo @tunckk gelsin de toplayalım ekibi :D @Furkann senin de konuyu amacından saptırdık ( saptırdım :D ) ama kusura bakma :)
Yok ya boşver şimdi Les Paul'ü falan :D:D Ben bu resimleri ilk kez görüyorum kıskandım valla :D
@hackeiommi Valla çok isterim abi bi aksilik olmazsa gelirim inşallah :) Yalnız hangisi sensin, Eren'le görüşmüştük ama seni merak ettim bak :D

Geri