Oy Ve Ötesi T3 Gönüllülerini Arıyor!

'Forum Meydanı' forumunda Diken tarafından 1 Kasım 2015 tarihinde açılan konu

 1. Diken

  Diken

  18
  15
  106
  17.00'dan sonra evde seçim sonuçlarını koltuğunuza oturup televizyondan mı takip etmeyi düşünüyorsunuz? Yapmayın. Gelin T3 gönüllüsü olun; tutanakların dijital ortama geçirilmesine yardımcı olun. İhtiyacınız olan tek şey internet bağlantısı olan bir bilgisayar.

  Hemen: Oy ve Otesi

  Adresine giriş yapıp videoyu izleyerek yapılması gerekeni öğrenebilirsiniz.

  Sorularınız için bana ulaşabilirsiniz.
   
  devastator, tunckk, vaibey ve 2 kişi daha bunu beğendi.
 2. Olay mahalline gidiyorum şimdi ..
   
  Diken bunu beğendi.
 3. Diken

  Diken

  18
  15
  106
  Arkadaşlar şuan sitede bir sıkıntı var, en kısa sürede çözüleceğini ilettiler. Bu seçimde 7 Haziran'da olduğu gibi gece yarılarını bulmayacak tutanakların ekrana düşmesi çok daha kısa bir sürede dijital ortama geçirilmeye hazır tutanaklar iletilecek. Sosyal medya üzerinde çeşitli sonuçlar paylaşılıyor şuan için net olarak söyleyebilirim tamamı yanlış tamamı yanlıdır. En doğru sonuçları da yine bu başlık altından paylaşmaya çalışacağım.
   
 4. tunckk

  tunckk

  916
  1,180
  9,005
  Sitedeki problem acaba gerçekten problem mi ?
   
 5. Diken

  Diken

  18
  15
  106
  İşin teknik kısmını bilmiyorum ancak bölge sorumlusu sıkıntı yok bilgisayar başında kal dedi. Uzun süredir bu sistemin daha stabil bir hal alması için çalışıyor T3 ile ilgilenen arkadaşlar, önemli bir sorun olduğunu zannetmiyorum.
   
 6. tunckk

  tunckk

  916
  1,180
  9,005
  İnş. öyledir, çünkü gene operasyonlar başladı, elektrikler kesiliyor, trafolara kediler giriyor gibi mesajlar görmeye başladık.
   
  Diken bunu beğendi.
 7. Diken

  Diken

  18
  15
  106
  Siteye saldırılar olması muhtemeldir. Özellikle son günlerde hedef gösterildi Oy ve Ötesi platformu ve gönüllüleri. Yavaşlamalar olabilir. Tutanakların yüklenmesi gecikebilir hepsi ihtimal dahilinde; önemli olan aman yüklenmiyor bunu mu bekleyeceğiz bir GNR çalayım da keyfimi bulayım demek yerine bilgisayar başında kalmak:)
   

Bu Sayfayı Paylaş