300

işte bence sorun bu.Yanı bız fılme gıderken en azından bu fılme gıderken cok fazla sey bekleyerek gıdıyoruz ve bu da bız de hayal kırıklığı yasatıyor

bir saat izlemeye dayanabildim sıkıntıdan kapattım miller sin citydeki marv karekterini kopyala yapıştır yapmış bu filme ki 300 tane marv var filmde,acayip saçma,yapay,savaş filmi olmasına rağmen hiç bir duygu belirtisi yok,herşey sistematik savaşıcaz hadi gidelim laylay lom,gereksiz seks sahnesi,millerin siyah beyaz üstü kırmızı takıntısı marvın yatağıda öyleydi izleyenler bilir adamların vücutları dahil aynı ölçüde hepsi fabrikadan çıkmış gibi,feci şişirilmiş rezalet bir film...

darius arkadaş fantastik diyosun ki filmin açıklanma türünde bir o yok malesef
tür:aksiyon/macera/savaş/çizgiroman

ve tek açıklanış tarzı da fantastik olur lakin o da yok öle bile olsa üstte yazdıklarım hala geçerli...

strinzi demiş ki:
geçen gün gittim bu filme film kolik olarak daha farklı bir film bekliyordum ama yinede iyiydi.

bencede iyiydi. belki tam beklediğim kadar değildi ama yinede strinzi'nin dediği gibi iyiydi. filmde bi duygu aramaya gerek yok zaten. 300 asker karşısında 20.000 asker, ve kahramanlık. sahneler güzel ve etkileyici geldi bana.

sayglar

marzaleka demiş ki:
strinzi demiş ki:
Ya birde filmde anlamadığım 300 spartalı diyorlarda ama toplasan 40,50 tane adam varmış gibi duruyor bir türlü film boyunca onu çözemedim. :D

leonidas ve askerlerinin spartadan yola çıkarkenki haline dikkat edince 300 kişi gibi duruyorlar.
o zaman 300 gibi duruyorlar ama genelde daha az görünüyorlar hadi tamam sonlara doğru bazıları ölüyor ama genelde 300 den az adam izlenimi bıraktı bende.

biz bu filmde çok gaza gelmiştik ya.sinemadan çıkışta (saat geceyarısına varmak üzereydi) üzerimizde bir artistlik,bir spartalı havası var ki anlatamam ya.herkes leonidas gibi

hissetti kendini.ama arkadan küçük bir fino köpeği yaklaşıp ''hav hav hav hav hav hav'' diye birden bağırınca herkes ''anneeeeaaaaaaaaaaaaa'' diyerek sağa sola kaçışmaya

başladı (ben de dahilim bu kaçan gruba :LOL: ) rezalet dizboyu oldu.3 gün güldüler bize ya

bizimde mola felaketti. arkadaşın telefonu yere düştü, aynı anda almak için eğildik ki bi küüüttt. kafalar tokuştu :D

bide ben şunu anladım, heryerde sinemaya gitmiceksin. sinemada yanımda bi kız vardı. okadar saçmaladı, okadar saçmaladıki artık illallah dedirtti. persliler her saldırıya geçtiğinde kız aynı şeyi tekrarlayıp duruyordu, 'şimdi s.çtılar'. iyiki öyle bi şahsiyeti tanımıyormuşum :roll:

Sonlarda kral mızragını pers sulagına atıo ya(adamın ne boyu ne eli var ya )orda agzını yandan sıyırdı ya.Tam agzının ortasından delip arkaya saplansa coşcaktım lan :D

En sondada 10 bin spartalı persleri artık karşılarkenki görüntüler güzeldi.O sasvaşda sahnelense coşcaktım :d

SPAWN-THeUndead demiş ki:
Sonlarda kral mızragını pers sulagına atıo ya(adamın ne boyu ne eli var ya )orda agzını yandan sıyırdı ya.Tam agzının ortasından delip arkaya saplansa coşcaktım lan :D

En sondada 10 bin spartalı persleri artık karşılarkenki görüntüler güzeldi.O sasvaşda sahnelense coşcaktım :d

300 spartalı persleri telef etti,10000'i ne yapar acaba? :LOL:

Tekrar ızlemş bulunmaktayım fılmı evimde.ve ben nasıl beğendim fılmı dıye düşünür oldum.pek çok eksiği var.bi kere persler yaratık gıbı gösterılmiş.savaş sahnelerı yavaşlatılmış kanlar hiç gerçekçi değil.ve kralımızda tutku göremıyorum adam resmen böğürüyor yanı bir william wallace dakı tutkuyu alamadım..herneyse ızledıkçe soğuyorum fılmden :!:

morgaine demiş ki:
Tekrar ızlemş bulunmaktayım fılmı evimde.ve ben nasıl beğendim fılmı dıye düşünür oldum.pek çok eksiği var.bi kere persler yaratık gıbı gösterılmiş.savaş sahnelerı yavaşlatılmış kanlar hiç gerçekçi değil.ve kralımızda tutku göremıyorum adam resmen böğürüyor yanı bir william wallace dakı tutkuyu alamadım..herneyse ızledıkçe soğuyorum fılmden :!:
doğruyu gören bir arkadaşımız daha :D

Geri