Discordia

The Domination bir kayıt yaptı adına da demo dediler !Samsun da satıyorlar Baget Rock Cafe de ben dinleme imkanı buldum bazı gereksiz şeyler dışında iyi olmuş parçalar(4 parça) ama helal olsun çıkardılar ya böle bir kayıt!Yerel Basında falamda yer aldılar"!
Şimdilik bu kadar !

neden kliplerini saçma sapan çekmişler ok özenti işi olmuş ben çok daha iyisini beklerdim öyle performansa öyle klip bence kötü siz ne düşünüyosunuz ????*

Ezgi böle bir yorum gereksiz bence klip nasıl olduğu önemli deil de nasıl şartlarda çekildiği önemli zaten maddi imkansızlık var ama diyorum o şartlarda yinede arkadaşların desteği (kurtuluş Mandil)ile o hali aldı tabi daha iyisi olabilirdi ama şartlara bakılırsa bu bile iyi !
Bana sorarsan ben bu klibi bile çok buldum gruba!

ya nerde satılıyo albüm. bagette filanmı? söyliyim arkadaşada göndersin bari bana bitane. merak ettim valla napmışlar.

Selam,ben yeni uye oldum da basliklari karistiriyordum.Discordia yı gorunce atladım.Kusura bakmazsınız umarım.Adana konserinde izledim,cok sağlam bi grup,acıkcasi bu kadarını beklemiyordum.İyi bi olaya imza atmışlar,yalnız demolarını henuz alamadım,grup elemanlarının adını hatırlamıyorum ama onlara bizim demomuzu verdim.Kulakları cınlasın,umarım dinliyorlardır şimdi :)...Konserde Suicide,Courtyard falan da vardı,iyi bir konser oldu diyebilirm,bilmiyorum Adana'lı arkadaşlar var mı ama,seyirci azdı,yani sayı bakımından azdı manasında soyledim yanlış anlaşılmasın.Suicide'ın performansını da belirtmeden gecemicem,konsere gelemeyen arkadaşlar için soyliyim,gercekten superdi.Neden ordaydım derseniz,ben Suicide'la beraber gitmiştim,gercekten bu gibi yerlerde konserlerin olması bize sadece Ankara,İstanbul,İzmir den ibaret olmadğını gosteriyor.Samsun'lu abilerimi tebrik ediyorum sahne performansları için ayrıca,Discordia biçok yabancı grubu ezebilecek kapasiteye sahip sahnede...

suicide harika ya hem ben deliririm myle performansa ama gerçekten discordia çok harika biçok grubun performansını ezebilir sadece tanıtımın yetersiz olduğunu düşünüyorum ama müthiş

selam arkadaşlar uzun bır aradan sonra beraberız tekrar (bu arada benı sıteden atılar sabancı öldu,dıscordıa adana da festıvalden döndü çok ıyılerdı bır demo olayı var ama daha fazla kayıttan oluşan demo çıkıyo yakında (7)!
Adanada çok ıyı tepkıler geldı gruba bence fazlasını bile hakedıyolar ama ezgı sana katılıyorum imkan imkan !olsa neler yaparlar çünkü yıllardan berı müzğin içinde olan kışıler (hepsı arkadaşlarım sıye demıyorum )daha fazlasını hak edıyorlar ama artık geç gelen başarıyı körüklemelıler dıye düşünüyorum ve burdanda suıcıde ,cıdesphere ve selftorture a çok teşekkürler hıc bır konuda desteklerını esırgemeyen bu gruplar sayesınde ülke müzği çok ıyı yerlere gelıcek !saolun arkadaşlar sızde boş geçmıyosunuz grubu!
O zaman size müjdelı bır haber Dıscordıa İzmır konserı kesınleştı 30 MAYIS ta izmırdeyız!
görüşmek üzere arkadalaşlar yenı haberlerle!

Ezgiiii demiş ki:
DİSCORDİA müthiş memet abi yeter ya adam yemiş bitirmiş !

evet ya mehmet abın çok manyak yemek yer her önüne gelenı yer adam doymak bılmıyor kardeşim samsunu yedı doymadı gavat:))p
sana katılıyorum ezgı geçen yemek bırakmıştım önüne k*peğin hepsını yemış bıtırmış mehmet abın:)P

slm ezgi ben Ezgi :pp chatte konuşmuştuk marmara gitar bölümündeydin iyi güzelde müzikten anlaman elifler hakkında yersiz yorumlar yapamanı gerektirmez özenti olmuş falan filan muhabbetleri emin ol özentilik devirlerini aşmışlardır.Geçende erkek arkadaşım geldi o forumlarda zırvalayan tip senmisin gibisinden konuştu mesaj yerine ulaştımı ??? ya sen şimdi bunuda anlamazsın diyomki ezgicim hani az saçmalada ne sen rezil ol nede ben

bu arada samsundan herkese SELAMLAR!!!!!!!!!

Samsunun 2 grubundan birisidir.Yılda 3-4 konser verselerde ankara izmirde falan çalıp beğenilen bir
black metal grubudur.
hoca yokmu web siteniz konseriniz ?bide demo samsunda nerede bulunur?

Grup hakkında son haberler demo cıktı ve 25.26.27 Kasım 2004 19 Mayıs Üni. Rock Festivalınde sahne alıcak ve festivalin hardliner larından bır diğeri ise Suıcıde samsun içi dışı herkez davetlıdır festıvale....
Kadroda bir değisiklik yok sadece gerıde kalan zaman içinde bazı illerden festivalde sahne alma davetı almalarına rağmen gidemedıler sebep ise Vocallerı Burağın askerde olması ilgilenenlere duyurulur ve yakın zamandakı festıvalde grubun nasıl bır şekılde sahne alıcağı ise merak konusu (sanırım samsunun gruplarından pyscocreps vocalı Murat yapıcak vocallerı)

xlcool demiş ki:
Samsunun 2 grubundan birisidir.Yılda 3-4 konser verselerde ankara izmirde falan çalıp beğenilen bir
black metal grubudur.
quote]

sanırım grubu dinlememişsin dinlesen yaptıklarını bilirdin zaten grup sıkı bır deth (florida) + Chuck Schuldıner fanı ve tarz olarakta florıda deth metalı oke saygılar.....

Geri