Discordia

[
sanırım grubu dinlememişsin dinlesen yaptıklarını bilirdin zaten grup sıkı bır deth (florida) + Chuck Schuldıner fanı ve tarz olarakta florıda deth metalı oke saygılar.....[/quote]

Bbendende saygılar,death ok.grubu dinledimde benim dikkat çektiim nokta çok az konser yapmanız amacınızın ne olduunun beli olmaması(yani yılda bir estikçe orataya çıkıyorsunuz) en azından benim bilmememdi.26 cumada insallah ses tesisatında bir sey çıkmaz.o zaman dumur yani

festivalde sahne alma tarihi hakkında cuma veya cumartesi kararsızlığı var ama haledilecek bir mevzu bu....
senin dikkatini çeken veya eleştiri de sayabiliriz cevaplamaya gelince aslında çok az konser veriyoruz denmesine katıymıyoruz zaten samsun un bu etkinlikler yönünden kısıtlı olması grubla bağdaşdırılmaması gerekir ki grup olarak samsun da hangi etkinlik olursa osun destekleme amaçlı olarak yer alıyoruz ve imkanlar ne ölçüde olursa olsun elimizden geleni yapıyoruz.....
en son olarak kosk ta bir performans sergilemiştik ve bu performans kayda değer bir performans değildiki kimbeyi tatmin etmediği gibi bizide etmedi....tesisat olayına dikkat etmen iyi oldu sound dumuza göre tesisatın iyi olması gerekir ki çalınanlar net olarak yansısın dinleyiciye ama elden ne gelir imkan ne ise o kullanılıyor....
ama ünideki festivalden ümitliyiz tek sorun vocal olmaması anlıcanız .....

grubun amaç aslında belli aama grup elemanları olaarak bu amacı zora sokmak ve içinden çıkılmaz bir hal alması için çabalıyoruz sanki farkındayız aslında ama bi şekelde birimizin bir şeyler yapması için pompalaması gerekiyor bizi ama şuanki durum istemsizce oluşan bir durum tam ülke piyasasında adımız geçiçek derken vocal sorunu yaşadık tabi bu ölçü değil bzimde hatalarımız var ağırdan aldık bazı şeyleri diğer illerde festvalerde sahne aldımız zaman bunun farkına gerçenten vardık ....
iyi bir performans sergiledik hatta çoğu gruptan daha iyi sahnemiz vardı ama iş ortada bir kaynağınız varmı kaset ep demo vs yanıt vermemiz gerçekten güç oldu ama bakalım zaman neyi göstericek ....
size düşen bize verilen desteği artırmanız hatta şehir dışından gelen grupları şaşırtmanız samsun da potansiyel var dedirtebilmeniz....biz bunu adana konserinde yaşadık adana da gerçekten çok iyi potansiyel varmış onu gördük biz böyle dedik bizim içinde aynı şeyleri söylesinler ....
teşekkürler....

hoca destek vermesine veririzde siz bir demoyu bile kaç yıl sonra çıkarıyosunuz bu işler sadece iyi çalmakla olmuyorki hem amacınız ne diye sordum onuda cevaplamamışsın kardeş.yinede tabiki ilki varsınız.
birader sizin meslekler ne?işten dolayı zaman bulamıyosunuz herhalde diye düşünüyorum.performans olarak konserrden sonra boynumuz bükük geziyoz bir gün o ayrı.
konsere gelemicem herhalde üzgünüm a.k.ya.bide sen şu avatar bülümünün atına discordia basçısı her neyse yazsana.Birde buraya devam etki forumu kapatmasınlar.siz provayı nerede yapıyosunuz.bi gelip izlesem.:)

bu arada ben dıscordıa basçısı değilim yada grup üyesi değilim desem daha doğru olur ...ben grubu iyi bilen ve çalışmaların içinde olan biriyim iyi bir dinleyici veya fan ne b*ksa işte :)p

sanada hak vermek gerekir yaptığım yorumları grup elemanı gibi yapmışım sanırım konuştuğmuz konular olduğu için ve düşünceleri bildiğim için sorulanlara yanıt veriyorum grubun ağzından....

üni festivali güzel geçti son gün özellikle mükemmeldi(suıcıde faktörü çok büyük bunda)
grup için tam anlamıyla hayal kırıklığı oldu sahne alamadılar ....naden olarak kadronun tamamlanaması diyebilirz zaten vocal yoktu bırde gitaristin sağlık sorunları buna eklenınce budurum yaşandı ama eksikliği hissedildi grubun ....

GRUPTAN İZİN ALARAK UPLOAD ETTİÐİM DEMOSUNU SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTERİM BUYRUN;

DISCORDIA-Pain Collector[2000]

mainlogo5fk.gif

VOCALS: Burak SEÇKİN
GUITARS: Mehmet KURUL
BASSES: Gürdal SÖNMEZ
DRUMS: Muharrem KARAAHMET

samsunkonser1small2gb.jpg

[email protected]

89 yılında kurulan grup samsun ve türkiyenin bir çok ilinde konser verdi,yeraltının saglam death metal temsilcilerinden olan grup performansıyla ilk defa izleyenleri hayrete düşürüyor,yılların tecrübesini sahnede kaliteli elemanlarıyla size yansıtıyor.

DOWNLOAD LİNKİ: http://www.hemenpaylas.com/download...icaldeyyus_upload_i_ziftlisutlac.com.rar.html

discordia.jpg

SAYFA AÇILINCA DOSYAYI İNDİR BUTONUNU TIKLAYIP , İNDİRİYORSUNUZ ;)

vokal burak abi herhalde konser dvd si satıyo ilgilenenlere,jazz cafe ne ayak ya?discordia,konser ne zaman die parça yapıp konserlerde çalacam..

deyyus demiş ki:
kadro doğru,çıkış tarihide doğru gerçi o demo piyasaya verilmedi hiç , herneyse :D
Hocam ben Discordia elemanıyım ve kadro yanlış diyorum daha üsteleme istersen :D
Onun dışında fikirlerini paylaşan tüm arkadaşlara ve özellikle Punch ve Deyyus'a sahip çıkmışlığı için teşekkürler. Discordia 16 yıllık falan grup değil arkadaşlar. En azından grup müziği yapmışlığı bu kadar uzun süreye dayanmıyor. Buralarda müzik yapmak gerçekten zor. Tüm grup elemanlarının kendince sorunları ve yapması gereken işleri var. Birşekilde onların peşinden koşuyoruz. Albümümüz, profesyonel kayıtlarımız olmayacak belki hiçbirzaman ama Discordia öyle yada böyle varolacak.
Herkese çok ama çok teşekkürler.

Not: Nike Women' ın reklam repliği gibi olmuş, kurduğum bir cümle ;)

Geri