Discordia

gittim gördüm geldim.. discordia yine harikaydı! özellikle son eleman _adı sanırım umut tam bilmiyorum ama:)_ baya şaşırttı bizi... hani 4 tane =abi=nin arasında.. harbi çok iyiydi yaa tekrar tekrar tebrik ediyorum dün akşam yapamadım da:(

Teşekkürler görüşlerin için. Evet Umut yeni gitaristimizin ismi.
Konser aksaklıklara rağmen başarılıydı bence.
Gelen, destek olan herkese teşekkürler.

868615453_l.jpg

İlginizi çekiyorsa onlarıda myspace sayfamızdan yayımlarız.
Ayrıca konserin 3 ayrı kamera ile görüntüsünü aldık.
İyi bir sonuç alırsak sevenlerimizle seve seve paylaşırız.
Görüşmek üzere..

ilk defa dinleme fırsatım oldu sizi,gayet iyiydiniz.normalde bu tarz death dinlemiyorum ,ancak buna rağmen enstrüman hakimiyeti beni fazlasıyla memnun etti.Özellikle basçı arkadaş gürdaldı adı sanırım.Beni mest etti.

metalgamer demiş ki:
ilk defa dinleme fırsatım oldu sizi,gayet iyiydiniz.normalde bu tarz death dinlemiyorum ,ancak buna rağmen enstrüman hakimiyeti beni fazlasıyla memnun etti.Özellikle basçı arkadaş gürdaldı adı sanırım.Beni mest etti.
Teşekkürler yorumun için.
Gürdal hakkaten iyi müzisyendir. Discordia ile birlikte yerli Thrash Metal grubu Blaster ile de çalışmalarını yürütüyor.
Video olayı içinde elimizden geldiğince güzel bişey yapmaya çalışıcaz.
İlginiz için teşekkürler.

Uzun bir aradan sonra cıktıklari capans konseri rezaletti.Mehmet abi ve bascı da dogruladı,gerekde yoktu ya neyse.Elektroun birisi zaten gereksiz iki elektronun basdan daha falza ses çıkaramadığı ilginç bir konser oldu.Arkadaşlar olarak resmen soğuduk,çünkü müzikal profesyonellik ve heyacan olarak sizi örnek alıyoruz ve sizin konserlerinize geliyoruz mecburen.Aslında farkında olmasanızda bu anlamda çok önemli bir misynunuz var.Sonuçta profesyonelik olarak en iyilerindensiniz ama artık sizde fazla sallamıyosunuz belli.Vokal hepinizi taniyorum:) ama adlarınız karisiyo Gürdal abi daha çalmıcam dio:))
Abi tarz değiştirseniz varya,sizi seviyorumda hiç yaıştıramadım o konseri.Ateş ve suyu sizden 4-5 kat daha iyiydi.
O konserde kendini bir şey zanneden vokalin üstüne gelerek rahatsız eden salaklarda cabasıydı.

bestpro demiş ki:
Uzun bir aradan sonra cıktıklari capans konseri rezaletti.Mehmet abi ve bascı da dogruladı,gerekde yoktu ya neyse.Elektroun birisi zaten gereksiz iki elektronun basdan daha falza ses çıkaramadığı ilginç bir konser oldu.Arkadaşlar olarak resmen soğuduk,çünkü müzikal profesyonellik ve heyacan olarak sizi örnek alıyoruz ve sizin konserlerinize geliyoruz mecburen.Aslında farkında olmasanızda bu anlamda çok önemli bir misynunuz var.Sonuçta profesyonelik olarak en iyilerindensiniz ama artık sizde fazla sallamıyosunuz belli.Vokal hepinizi taniyorum:) ama adlarınız karisiyo Gürdal abi daha çalmıcam dio:))
Abi tarz değiştirseniz varya,sizi seviyorumda hiç yaıştıramadım o konseri.Ateş ve suyu sizden 4-5 kat daha iyiydi.
O konserde kendini bir şey zanneden vokalin üstüne gelerek rahatsız eden salaklarda cabasıydı.
Tesekkurler oncelikle elestirilerin icin.
Simdi oncelikle elektro gitarlardan birini gereksiz bulman cidden komik geldi bana. Haklısın belki yeterli anlaşılabilirlik düzeyinde tonları sunamadık size. Ama madem biliyorsun bizi, dinliyosun uzun zamandır o zaman bunuda bilmen gerek; Discordia Samsun'daki organizasyonlarda hemen hemen hiç bi zaman iyi bir tesisatla yer alamadı. Tum Samsun'lu gruplar içinde geçerli bu. Biz önümüzdeki enstrümanların çalımını kusursuz kılmaya çalışıyoruz. Size ses nasıl geliyor, bunu kontrol edemiyoruz tesisat kötü olunca. Müzik ile uğraşıyorsan bunu bilmen gerek. Ateşsuyu sizden iyiydi falan gibi triplere kesinlikle gelemem zaten. Bize ne onlardan ya? Ayrıca bi Death Metal grubu ile Hard Rock grubunu kıyaslayıp aralarından "daha iyi" kavramını oluşturabilmen müzikal anlayışın hakkında sağlam önyargı bıraktı bana.
Discordia'yı tanıyan bilir. Her zaman var olacak bir gruptur. Çok da iyi gelişmeler var. Seven gelir arkamızdan, sevmeyene başarılar hayatında ;)

:twisted: Wayyy!Bizim GÜRDAL'ın grubu burda bayaa bi sükse yapmış obaaa!Niğde Üniversitesi,Gürdal.Discordia,Ankara.... :utandim
:evil: :twisted: :evil: :twisted:

derdine yandığımın burakıyle memeti

Birde Vokal Burakın bi " yiğidim Aslanım" söylediği kayıt vardır. Elimde bulunur. Başka bir arkadaşla ikisi sadece vokallerle muzik yapılıp, yiğidim aslanım coverlanmıştır. Birde ustune üstlük hip-hop versiyonuda coverlanarak hem eğlenilmiş hemde kulaklara zarar bir eğlence soundu yaratılmıştır.

Hepinizi çok sevenzi discordia grubu. mp3 nette bulamicazmı nerden bulcaz?

konunun içinde aydınlatıcı bi bilgi tam olarak okuyamadım.. acaba nedir discordia? coverlara yer veriyormu?yoksa beste grubumu ??? merak ettim.. bugün de konseri var izlemek isterim...

bugünkü konser iptal oldu diye biliyorum ben olan izleyemiycem neyse grup myspacede albüm hazırlığındayız demiş çok sevindik bekliyoruz efendim sabırsızlıkla en yakın zamanda konserde istiyoruz şu samsundaN sizden başka kaliteli grup çıkmadı bide domino dışında (=

iyi çalışmalar..

Geri