Starfish (Classic Rock&Blues&Pop-Rock) - Ankara

STRAFISH ANKARA'DA SADECE BİZİZ'DE VE TEK GÜN ÇALIYOR . . .

Grup yıllardan beri Ankara'da müzikl yapan elemanlardan oluşuyor. Blues ve rock müziğinden hoşlananlar için iyi bir alternatif olabilir.Ankara' da yıllarca çeşitli mekanlarda ve gruplarda sahne performansı yapan bu isimler Starfish' de biraraya geldi. 70' lerden günümüze en sevilen rock parçaları coverlayan grup ciddi sahne performansıyla da dikkat çekiyor gerçekten. Deep Purple, Whitesnake, Glenn Hughes, E.Clapton, Bad Company, Judas Priest, Gary Moore coverlarıyla gerçek bir cover-performans grubu dinlemek isteyenlere duyurulur… Biziz'de perşembe günü yine süperlerdi laf aramızda . . . :D

StarFish

Bu elemanları bir yerlerden tanıyorum sanki. Sanırım hepsi Ankara'nın baba rockçıları. Bi'arkadaş eskiden bilirmiş elemanları hepsi uzun saçlıymış bi'zamanlar..Afişlerini de gördüm isimlerini tersten yazmışlar süper olmuş. Grubun sitesi de var ben buldum takipcisiyim. Stormbringer, House of pain- Deep purple , paul weller da çalıyorlar haa bir de Mustang Sally taş gibi.. İlk tunalı Lone star da gördüm ben de, artık perşembe günleri Biziz Rock Barda çıkıyorlarmış. Süleymanlara kafa tutacak grup çıktı işte... :D
Besteleri falan varmı acaba merak ediyorum doğrusu!!

Adamlar sahneye yakışıyor yaaw.... ;)

Bu arada grubla ilgili linkler buldum:

http://starfish.rockmekan.com/

Grup üyelerinden bazı arkadaşlar taaaa A Bar (Farabi) zamanında sahne alan arkadaşlar.

Vokal: Dinç Tuncel
Gitar: Başar Leblebici
Bas: Tolga Tecer
Klavye: Vecdi Mayda
Bateri: Levent Ünal

70 ve 80'lerden çalıyorlar. Ancak o dönemin gruplarının son dönem parçaları da var. Mesela Deep Purple "House of pain" playlistleri arasında.

Starfish ilk Yolcu performansından sonra; her perşembe saat 21:30 - 00:30 arasında sahne almaya karar aldı. Program 5 Nisan'dan itibaren başlayacak...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha önce Lonestar'da izlediğim zaman çok keyif almıştım. Heyecanla bekliyeceğiz programı. 5 Nisan'da mutlaka yolcu'da olacağız.

Arkadaşlar, ilginiz için çok teşekkür ederiz. Yolcudaki programımız perşembe akşamları devam ediyor. Geçen Hafta Turne sebebi ile yerimize Guru çaldı. Onlara'da teşekkür ederiz.

Starfishband demiş ki:
Arkadaşlar, ilginiz için çok teşekkür ederiz. Yolcudaki programımız perşembe akşamları devam ediyor. Geçen Hafta Turne sebebi ile yerimize Guru çaldı. Onlara'da teşekkür ederiz.

guru yerinize çalmaktan gayet mutlu oldu umarız yerinizi doldurabilmişizdir...muhabbetinizi de eksik etmediniz o gün (en azından tiyatrocu olmayan kesim) onun için de ayrıca memnun olduk... bu perşembe olmasa bile o saglam repertuarınızı dinlemek için mutlaka bi perşembe yolcu yollarına düşeceğiz...görüşmek üzere...

tiyatroda çalışan kesimde muhabbetini eksik etmez,orda olsaydı.herzaman bekleriz ,bizde geliriz her boşlukta.
bu perş.eğlenceliydi.istek parçalar bile çalındı.yolcu harbii rockmekan

Geri