Param Olsa Da Geri Alsam Dedikleriniz.

Pembe renkli bir RR 5 vardı çok tatlıydı gitar,
İbanez 91 model mor bir Rg 550 vardı çok üst düzey mod yapmıştım gitti...
Esp Kamikaze vardı bir ara o da bir ara Ankara' da neydi dükkanın adı Kıvılcım' da 2009 da görmüştüm sonra yok oldu nerelerde bilmiyorum.
Bir Charvel CS Pointy naturel gloss vardı elimden geçen...

Padal olarak Keeley DS1 unutmayacağım...

Şu an bunları satışta görsem acımam çökerim açık konuşayım... Birde Lavabo desenli bir Fusion vardı, Birde Jacskon SL1 Sunset onları da yakalamam lazım... Çok çok liste uzar da. İçim depreşti offff .... :(

Pembe renkli bir RR 5 vardı çok tatlıydı gitar,
İbanez 91 model mor bir Rg 550 vardı çok üst düzey mod yapmıştım gitti...
Esp Kamikaze vardı bir ara o da bir ara Ankara' da neydi dükkanın adı Kıvılcım' da 2009 da görmüştüm sonra yok oldu nerelerde bilmiyorum.
Bir Charvel CS Pointy naturel gloss vardı elimden geçen...

Padal olarak Keeley DS1 unutmayacağım...

Şu an bunları satışta görsem acımam çökerim açık konuşayım... Birde Lavabo desenli bir Fusion vardı, Birde Jacskon SL1 Sunset onları da yakalamam lazım... Çok çok liste uzar da. İçim depreşti offff .... :(
Keeley DS-1 verelim :)

hiçbir pedalı satmak istemezdim. hem yeri gelir kullanılır kayıtta şurda burda. ama kullanmadığımız yada çok az kullandığımız gitarı çıkarmak lazım elden. yazık. enstrümanın bakımsız kalması hoş bi şey değil. o yüzden üzülmem hele de hakeden birine gittiyse.

ama sattığım pinnacle distortion'a hala üzülüyorum. extra distortion pedal ihtiyacım olmuyor ama çok güzek pedaldı. ihtiyaçtan dolayı çok da ucuza vermiştim. :/

Jackson Fusion USA '91. 2008 yılında satmıştım, o vakitler Türkiye'de sadece 2 tane vardı bunlardan. Biri Eerie Dess Swirl desenli, Obican'daydı. Bu da (Bolted Steel) bendeydi. Kredi kartı borçları kahveden adam toplayıp üzerime yürüyünce ağlaya ağlaya satmak zorunda kalmıştım. Üzerinden o kadar yıl geçti, daha iyisi bi' kenara, dengini bile alamadım elime. 3 yıl boyunca takip ettim Turkrock alım-satım'da, kimden kime gitti, şu an nerde falan diye, eski sevgiliyi gizli gizli takip eder gibi. Birgün mutlaka geri alacağım diyordum, ama durumlar sadece daha da kötüye gitti, ben de izini kaybettim :)

1929564_10294321643_8311_n.jpg

Geri