Kullanıcı Adınız, Seçtiğiniz Resim Ve Kısa Hikayeleri

Livarkahil benim 2011'de keşfettiğim çok aşırı az kişi tarafından bilinen , underrated bir Fransız death metal grubudur , youtube daha fazla şarkıları vardı fakat birden bire pek çoğu silindi nedense , zaten hepsinin en fazla 450 dinlenmesi vardı , bu grubu ilk keşfettiğimde çok dinlemiştim, 2-3 hafta hep dinlemiştim sonra bırakmıştım, o zamandan beri toplam 3-4 kez dinlemişimdir ama tam dinlediğim sıralar forumlara falan böyle üye oldum , o zamandan beri bu şekilde kaldı hep nicklerim , grubu artık dinlemesem de ismi hoş geldiği için hala kullanıyorum , gerçi livarkahil denince aklıma grup gelmiyor artık nedense...

Profil fotoğrafımda , underrated depresif metal şarkıların kliplerinde geçen fotoğraflardan birisi , özel birşeyi yok zaten profil fotoğrafımı sürekli değişiyorum.

Benim gitara başlamamı,Anka kuşuna benzettim. Anka kuşları ölümleri yaklaştıgında kendisini yakar sonra küllerinden tekrar doğar.Bana güç veriyor bu olay. Her hevesim kırıldığında aklıma geliyor başarmam gerektiğini hatırlatıyor.

Yer yer "kara cuma" olarak dalgaya alınsam da arkadaşlar tarafından, her türlü forum, sosyal medya, oyunda 4-5 senedir kullanır olduğum, aşmış Megadeth parçasının kafa koparan tarafının adı.

Avatar'ı da ara ara değiştiririm ancak gelmiş geçmiş en seksi şekle sahip olduğunu düşündüğüm King V bulunur genelde.

İşte bunlar hep 14 15 yaşındaki Megadeth saplantısından kurtulamamak :(

Ben de onlarca enstrumantal rock parça içerisinden en sevdiğim parçayı nick seçmiştim kendime eski zamanlarda, foruma da o şekilde üye oldum. Sanırım başka nick denemelerim için 'başka nick alın' uyarısı gelince, 'eeh eytere bea' deyip bunu kullandım. Marty Friedman'in ilk albümünden, içinde pek çok tema barındıran ancak benim daha ziyade başı ve sonu için dinlediğim mükemmel parçası.

Bilmeyeni için yazalım, Forbidden City ya da Yasak Şehir aynı zamanda Çin'de bulunan bir saray. Bildiğim kadarıyla en büyük saray hatta. 1400'lü yılların başlarında yapılmış ve uzun seneler boyunca imparatorlara ev sahipliği yapmış. Rivayete göre girmeye çalışana çok ciddi işkenceler yapılıyormuş.

Marty Friedman'ın Dragon's Kiss albümü de diğer albümleri gibi harikadır ancak bu yaşta böyle derinlemesine enstrumantal rock parçası yazmak, gerçekten çok saygı duyulası. Bu parça bittiğinde her daim tüylerim diken diken oluyor, bende yeri çok büyük ilham açısından.

Avatar ise yine en sevdiğim başka bir kategoriden :) Yine benim için yeri en ayrı grup olarak rahat rahat söyleyebileceğim Death'in en sevdiğim albümü. Kapak resmini de severim işin aslı, yani albümdeki şarkılarla bir bütünlük oluşuyor. Albümdeki davulların kuru sound'u belki de büyük bir faktör. Bu albümü eşsiz yapan ise kuşkusuz Andy La Rocque.

Çok uzun süredir bu konuda 'en' lerim hiç değişmedi. Müzik zevkim çok genişledi, çok fazla sanatçı tanıdım, her dönem farklı bir tarza takılıyorum; ama onların yeri her daim ayrı. Ki zaten Chuck Schuldiner'ın takip ettiği sanatçıları okuduğumda da, müzik zevkinin zengin olduğunu öğrenmiştim yıllar önce.

Fazla uzattım. Forbidden City'i paylaşıp gideyim;

İsim Forsaken yani türkçedeki karşılığı Yalnız.
Sosyal olarak yalnız değilim ama bu müzik anlayışı olarak çevremde çok farklıyım ve popüler müzikler ile hiç alakam yok.Yani millet serdar ortaç dinlerken ben 1000 şarkılık blues şarkılarımı düzenleyen bir insanım.Birde bu nickin asıl gelme yeri Dream Theater-Forsaken şarkısıdır.

Profil Foto ise FORSAKEN :)

Son düzenleme:
Forum ismimi yıllar yıllar önce Metin2 isimli oyuna yeni başlıyorken arkadaşımın önerisiyle ismini ve yanına da 123'ü ekle al sana nick demesiyle oluştu bu isim. berdin123 :)
Resim içinse googla a dimebag gif yazıp bulmuştum sanırım.

2.47
"Helal mustafa abi"
Sırf bu nickten dolayı ismimi mustafa zannedenler oldu sitede ama alakası yok

Profil resmi de en sevdiğim dizideki (scrubs) en aykırı karakterin resmi (g.cerrahi asistanı todd)

Hepimiz yaşlanıyoruz

5263.png
Bu arkadaş sana hiç benzemiyor Mustafa... :cautious:

Ben de onlarca enstrumantal rock parça içerisinden en sevdiğim parçayı nick seçmiştim kendime eski zamanlarda, foruma da o şekilde üye oldum. Sanırım başka nick denemelerim için 'başka nick alın' uyarısı gelince, 'eeh eytere bea' deyip bunu kullandım. Marty Friedman'in ilk albümünden, içinde pek çok tema barındıran ancak benim daha ziyade başı ve sonu için dinlediğim mükemmel parçası.

Bilmeyeni için yazalım, Forbidden City ya da Yasak Şehir aynı zamanda Çin'de bulunan bir saray. Bildiğim kadarıyla en büyük saray hatta. 1400'lü yılların başlarında yapılmış ve uzun seneler boyunca imparatorlara ev sahipliği yapmış. Rivayete göre girmeye çalışana çok ciddi işkenceler yapılıyormuş.

Marty Friedman'ın Dragon's Kiss albümü de diğer albümleri gibi harikadır ancak bu yaşta böyle derinlemesine enstrumantal rock parçası yazmak, gerçekten çok saygı duyulası. Bu parça bittiğinde her daim tüylerim diken diken oluyor, bende yeri çok büyük ilham açısından.

Avatar ise yine en sevdiğim başka bir kategoriden :) Yine benim için yeri en ayrı grup olarak rahat rahat söyleyebileceğim Death'in en sevdiğim albümü. Kapak resmini de severim işin aslı, yani albümdeki şarkılarla bir bütünlük oluşuyor. Albümdeki davulların kuru sound'u belki de büyük bir faktör. Bu albümü eşsiz yapan ise kuşkusuz Andy La Rocque.

Çok uzun süredir bu konuda 'en' lerim hiç değişmedi. Müzik zevkim çok genişledi, çok fazla sanatçı tanıdım, her dönem farklı bir tarza takılıyorum; ama onların yeri her daim ayrı. Ki zaten Chuck Schuldiner'ın takip ettiği sanatçıları okuduğumda da, müzik zevkinin zengin olduğunu öğrenmiştim yıllar önce.

Fazla uzattım. Forbidden City'i paylaşıp gideyim;

Ben acikcasi su üyenin gelip yazmasini bekliyorum: @cenkcakmakci

Benim nickimi aldığım yeri tahmin etmek pek zor değildir sanırım. Alma sebebim ise Madmax’te gitar çalan adamla benzer yaşam amacını düstur edinmemizden kaynaklanıyor. O çıkan egzozdan eli yanmasına, arkadaki amfilerden dolayı sağır olmasına rağmen en iyi yaptığı şeyi, riff çalmayı asla bırakmıyor.Kim en iyi yaptığı işi yapabilmek için böyle çaba sarf ediyor ki? Edilseydi zaten insanlık olarak muhtemelen daha iyi bir konumda olurduk. Bu sebepten ötürü Madmax’te gitar çalan adamın felsefesini topluma anlatmayı gerekli buluyorum.

Eski mısır tarihini bilenler adımın nereden geldiğini tahmin etmiştir. Resim ise üyelikte bir resim koymak istedim amon yazdım bu çıktı koydum.
Nazi subayı Amon Leolpold Göth değil yani adım.

Gizlim saklım yok… bildiğin Beavis. Derin anlamı yok, sanal alem muhabbetlerine biraz ehehe eheehe diye Beavis gibi yaklaşmak lazım, çok da şeetmeden 😆

solitude, Candlemass grubundan efsane gothic doom klasiği bir şarkı aynı zamanda severim yalnızlığı ve tek başına iç dünyamda dolaşmayı…. Sondaki 71, doğum senem. Yaş kemale ereli çok oldu.

Geri