Korku Tüneli ( hardcore - numetal ) Ankara

Selam herkese. Korku Tüneli hakkında biraz bilgi vereceğim sizlere. Uzun zamandır stüdyoda olan grup bu gün itibariyle ( 16.12.06 ) Korku Tüneli adı altında ilk konserini vermiştir.

Kadro

Özgün - Vokal
Ali - Ritim Gitar, Vokal
Onur - Lead Gitar
Berkay - Bass
Deniz - Davul

Bu günkü konserde çaldığımız şarkıların listesi alttadır.

untitled1copyld9.jpg

koRn - Twist
koRn - Thoughtless
koRn - Did My Time
Stone Sour - Inhale
Disturbed - Down With The Sickeness
Slipknot - Before I Forget
Deftones - My Own Summer
Papa Roach - Between Angels And Instecs

gerçekten çok başarılı bir grup...bence canlı olarak seyredilmesi gerekir :D

başarılarınızın devamını diliyorum...

Çok teşekkür ederiz. Artık herkes çok daha ciddi çalışıyor. Korku Tüneli ile müzikal hayatımızı sonuna kadar devam ettirip ortaya güzel şeyler koymak istiyoruz tek amacımız budur.

Repertuarımız sağlam geliyor. Bir kaç ay içinde tamamen bitireceğimiz şarkılardan bazılarını yazmak istedim.

Bullet For My Valentine - All these things I hate
koRn - Kill you
Devil Driver - Hold Back The Day
Stone Sour - Through Glass
maNga - Kapkaç
Çilekeş - Kendimden Geriye
Soulfly - Refuse Resist (sepultura cover )
Chimaira - Down Again
Pantera - Fuckin Hostile

böyle uzayan sağlam bir liste var arkadaşlar. 20 - 25 cover bittiğinde beste çalışmalarımıza başlayacağız. Şuan hazırda 2 tane bestemiz var tamamen bitmiş diyebileceğimiz. İleride hepsini sizlerle paylaşmaktan zevk duyacağız ...

ades_yNk demiş ki:
beyler başarılar... biliyorsunuz arkanızdayız... ;)
iyi işler çıkaracaksınız...

Teşekkür ederiz ;)

alternatif_genclik demiş ki:
NuMetalFan demiş ki:
Dünkü konseri beğendin mi :) Desteklediğin için sağol bu arada ;)

beğenmem mi ya beğenilmiyecek konser miydi ...tabiki destekleiycez başarı müzik hepsi bir arada...yeni konserlerde görüşmek üzere...

Tabiki, bol bol konser vermeye çalışacağız ;)

Desteklediğiniz için minnettarız. Bu müziği ileri götürmek, sevdiğimiz işi yapmak için burdayız. Canlı performansımız çok beğenildi. Tüm grup elemanları bu güne kadar onlarca konser verdi başka gruplarla. Şuan herkes ortak amaç için aynı çatı altındayız.

Bayramdan sonra bir aksilik olmazsa kendi bestemiz olan " Teğet " isimli şarkımızı kaydedeceğiz.

Geri