Korku Tüneli ( hardcore - numetal ) Ankara

Sağolun varolun. Konser fotoları da geldi, codec bulduğum zaman videoları da ekleyeceğim ;)

dead004te8.jpg

walla gayet başarılı bi grupsunuz :D
konserlerinize de eksiksiz geliorum :evil:
ama şu tarzınızı biraz değiştirseniz mesela black yapsanız bence çek daha iyi olcaksınız ama seçim sizin saygı duyuyoruz..
başarılar ...

:) Yeri gelir black de coverlarız belli mi olur. Şuan bu tarzdayız ama kasmıyoruz illa bu olsun diye sevdiğimiz şeyi yapıyoruz ;)

immortal_88 demiş ki:
walla gayet başarılı bi grupsunuz :D
konserlerinize de eksiksiz geliorum :evil:
ama şu tarzınızı biraz değiştirseniz mesela black yapsanız bence çek daha iyi olcaksınız ama seçim sizin saygı duyuyoruz..
başarılar ...

hardcore ve black metal dusunsene adamlar chimaira dan sonra gorgoroth caliyo yuh be :D
neyse tarzı bozmayın derim ben zaten de oyle yapacak gibisiniz

hehehe çok abes olurdu :) Yeni bir konser haberi var. Konser kesinleşmiş çıkan gruplar belli değil Tansiyon ve Overdose olacak denildi bize. Bu cumartesi If veya Dipte konser. Du bakalım ben size gelişmeleri ileteceğim :)

20 Ocak Cumartesi KONSER !..

Arkadaşlar, bu cumartesi günü IF Performance Hall'da bomba bir konser vereceğiz. Bu gün bizi de dahil ettiler, süre sorunu var 5 şarkı çalacağız sanırım. Program saat 14.00'da başlayacak. Ücret 7,5 YTL + ilk içecek. 18 yaş sınırı yok. Gelmek isteyenler kaçırmasın derim ...

Görüşmek üzere ...

Arkadaşlar bu gün konserimize herkesi bekliyoruz. Saat 14.00 kapı açılış, mekan : IF performance hall, yaş sınırı yok, giriş 7,5 ytl ilk içecek ücretsiz. teşekkürler.

en büyük hayranınınızdan mesaj var :LOL: neyse şaka bi yana daha konserinizi görmem nasip olmadı hemen istiyoruz bi tane :twisted:
başarılar ..

(hep destek tam destek !)

Grupla benim ve Berkayın artık hiç bir ilişkisi kalmamıştır arkadaşlar. Gruptan atıldık sanırım ben de anlamadım karanbole geldi. Bir kişi bir şey demedi bize bu dakikaya kadar. Kolay gelsin başarılar dilerim.

Geri