The Blame

Evet efendim, herkese uzun bir aradan sonra buradan merhaba; doğrudur bir grup kurduk, bir hayali gerçekleştirdik(vokal benim de :twisted: ).
İlk demomuzu önümüzdeki günlerde yapıyoruz, aslında hepi topu bir cover grubuyuz ama olsun mutluyuz halimizden, dileriz dinletebiliriz bir kısmınıza yaptığımız işleri :)

Grubun tarzı aslında thrash-death-heavy arasında gidip geliyor, malum herkes sadece bir tarzı sevmiyor, bakarsınız bir gün my dying bride da çalarız(ismimiz buna gayet uygun gibi duruyor :) ).

Hatta siteden Big_Balls da gitaristimiz olur.

Şımarık bir çocuk gibi geldim yazdım ve gidiyorum :)
Umarım gelecekte daha güzel haberlerle de mesajlar yazarız vs vs.

Sevgiler saygılar turkrock...

Evet Bende Geldım...Yakındır ,aksılık cıkmassa 26-1 arası kayıt ıcın studyoya gırecegız...turkrock'ın haberı olacaktır bundan zaten merak etmeyın: )..

merhabalar turkrockın yeni uyesiyim.

bende the blame grubunun ritm gitaristiyim. gruba yeni katıldım ve kısa zmaanda iyi dost olduk. kayıtlar tamamlandıktan sonra inşallah başarı için istediklerimizn hepsini gerçekleştireceğiz.

sevgiler turkrock...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
baya bir geç kalmış olsak da the Blame BALfest'e çıkıyor...
13 Haziran'da herkesi bekleriz, coverlarımızın yanında bestemizi de dinleyebilirsiniz falan filan hatta yani :)

Ve soruya da geç de olsa cevap vermek gerekirse: grup İstanbul'da kuruldu, kış dönemi inanılmaz bir faaliyetimiz olamasa da yazın çalışıyoruz baya. yaş ortalaması ufak tefek, ama enstruman hakimiyetleri düşünüldüğünde arkadaşları en büyükleri ve vokalleri olarak tebrik ediyorum :)

Başlangıçta canımız ne isterse onu çalıyorduk ama artık thrash üzerine yoğunlaştık ve ilk bestemizi de dinleme şansınız var, garaj'da bizi aramanız yeterli(mix'i çok kötü ama idare edin artık).

Geri