Dünyanın En Hızlı Interneti

gardaş yawaş gell gel gel hooppp burrşşş yawaş yawaş amma salladın heee gördün mü ki sen böle habere çıkarıp morelimizi bozma boşver sen fasulye faydalarından bahsett kardeş hem bak daha yararlıı

gazetede okudum geçen japonya kısa bir dönem içerisinde hızları 1.2gpbs(yanlış yazmış olabilirim ismi böyle bişeydi) ye çıkaracakmış yani benim bağlantımın 1200 katı

Tamam hız falan güzel elbette, bir çırpıda herşeyi indir heryere gir youtube de ne kadar video varsa izle yahu insan bundan ne zevk alır. Benim şahsi düşüncem 10 -20 arası bir internet kafidir.

valla o internet bende olsaydı ne güzel olurdu?
oyunları hızlı indirme gücü varmış bir bakıyorsun gta nın orjinali 2,5 saate indirliyor dünyanın en hızlı interneti 5 dakika indirir

yalnız bu bağlantı diyelim desteklendi donanım olarak pc lerde ,asıl sorun bence yanlış yere tıklamak olurdu.düşünün bir kere limeWire ı açıyosunuz limitli internet kullanıyosunuz ve yanlışlıkla bir dosayayı indirmeye başlıyorsunuz bi bakıyosunuz farkedene dek aylık kotanızın yarısını doldurcak kadar gereksiz weri bikaç saniyede pc nize inmiş.

go_hell demiş ki:
yalnız bu bağlantı diyelim desteklendi donanım olarak pc lerde ,asıl sorun bence yanlış yere tıklamak olurdu.düşünün bir kere limeWire ı açıyosunuz limitli internet kullanıyosunuz ve yanlışlıkla bir dosayayı indirmeye başlıyorsunuz bi bakıyosunuz farkedene dek aylık kotanızın yarısını doldurcak kadar gereksiz weri bikaç saniyede pc nize inmiş.
Adamlar kota kavramına çok uzaklar emin ol :) .Bu Türk Telekom'un interneti daha da pahalıya satmak için yaptığı oyunlardan sadece biri.

Geri