Married with Children

ne yaptın sen ya:)
ben married with children'ın etkisi geçsin diye 2 saat bekliyorum, bir de seinfeld??
gülmekten yarılmanın gerçeğe dönüştüğü an olur peşpeşe yayınlanmaları

Portishead'in dediği şey benim de televizyonda dizi konusundaki en büyük isteğimdir; nitekim bu istek bir ara gerçekleşmişti. Bir kaç ay boyunca Seinfeld ve Married With Children'ı ard arda izledik Cnbc-e ekranlarında, hatırlayanlar bilir.. : )

Sanırım 2002-2003 filan olsa gerek, gerçekten müthiş geçiyordu hafta içleri yaklaşık o 1,5 saat..

ben tamamen Married with Children'dan uyarlama bir dizi hatırlıyorum hatta Ege Aydan ve Yıldız Kaplan (seksi şempanze) oynuyordu; tabi basit bir taklit olduğu için pek tutmamıştı

mellon_collie demiş ki:
ben tamamen Married with Children'dan uyarlama bir dizi hatırlıyorum hatta Ege Aydan ve Yıldız Kaplan (seksi şempanze) oynuyordu; tabi basit bir taklit olduğu için pek tutmamıştı
Zannedersem adı da aynıydı, değil mi? Bu tarz uyarlamalar hiçbir zaman orjinalinin yerini tutmadığı için ekranlarda da tutmaması normal zaten. ;)

Sevgiler...

Sevgili Peggy,golden globe ta "en iyi kadın oyuncu" ödülünü aldı "Sons of anarchy" adlı şahane dizi de ki motorcu çetesinin anası rolünde.

Birde AL BUNDY reyisin bir dizisi var. "MODERN FAMİLY". The office gibi belgesel tarzında çekilen acaip bir komedi.2.sezonu oynuyor.Dizi sitelerinde izleyin kesinlikle.

Modern Family çok pis sarıyor adamı.Hele Bundy reyisin bi üvey oğlu var... uzun süredir böyle iyi bir çocuk oyuncu görmedim. Birde eski karısı var, Cheers sevenlere süpriz olsun.

Geri