Gece

Geçen sene yolladığınız ile aynı demo mu idi bu seneki? Ben onu merak ettim yaa... :roll:

Ayrıca Lam-ı Cim-i olmaksınızın kazanacağınız her halinden belli oluyor. Tebrikler ediyorum... :p

entity: geçen sene demo yollamadık ki biz, ve düşünce ve desteğin için teşekkürler.
deja vu arkadaşlarım sağolun desteğiniz için...

tebrik ederim öncelikle..umarım iyi sonuçlarla dönülecek oralardan..
umarım bir yanlışlık yapmıyorum lakin kesme şekerle birlikte sahne alanda sizdiniz değil mi istanbulda?
inanılmaz sevdiğim iki grubu bir arada görmek duygulandırdı beni..hemde istanbul gibi gurbet ellerde...
tebrikler ve başarılar..

che_ funda evet o bizdik kemancı da çalan. orada bizi bilen biri olması bizi şaşırttı açıkçası. umarım eğlenebilmişsindir.
huzurbaz, uyuzz ve _SkArLeT_ desteğiniz çok motive edici, yenımızda olduğunuz için teşekkürler.

Gece sizinle ayni sahneyi paylasmistik ataturk anadolu da hatta ruj la da paylasmistik hep beraber o gun izleyebildim bir tek sizi ama tek kelimeyle superdi istanbulda gorusuruz ben istanbuldayim butun ankarayi karsilayacam orda bir ankarali olarak :)

pınarcıım biz de size çok güveniyoruz biliyorsun, zaten zeynep'e de söylemiştim ve her zaman söylüyorum...
Alc43Vol biz d esveiniriz orada ankaralıların olmasına:)

valla gökçeciğim zaten daralıyorum artık bu şehirde, kalkar gelirim. sonra neden geldin demek yok ama :p bakalım, eğer ayarlayabilirsek ordayız ;)

Geri