Gece

arkadaşlar bazı yanlış anlamalar var sanırım. Gece grubu salı günleri Manhattanda çıkmaya devam ediyor ve bugün de salı olduğuna göre bugün de Manhattandayız. herkesi bekleriz.

pika demiş ki:
pam biliyorsun kayıt ile sahne arasında sound olarak farklılıklar olması normal bir durum. özellikle manhattan gibi kendini ve diğerlerini çalarken duymanın zor olduğu bir yer ile kayıt ortamı arasındaki fark inanılmaz boyutta.

Selamlar

Bu yorum bana biraz abartılı gibi geldi.
Sonuçta hemen hemen tüm barlarda benzer sorunlar var.
Manhattan ise bu konuda bana göre diğer barların gerisinde değil.
Hele ki dört kişilik bir grup için sound problemleri çok daha az olsa gerek.

Başarılar
MG

:(

tamda gidelimde eğlenelim derken program iptal oldu yaw... :(
kime noolmuş??? sağlık problemi neymiş bilen varmıı???
meraklı insanlar olarak hani...

tamerss teşekkürler yorumların için bir kez daha

jokermg bunu ö.m ile konuşalım

iilke problemler işte çok önemli değil, ama çalınamayacak seviyedeydi. en başta eren ayak bileğini incitti, ama bir kaç güne düzelir sanıyoruz.

sizi severek dinleyen insanlar olarak geçmiş olsun dileklerimizi sunmak isteriz o zman :D
haftayada bi sorun çıkmaz umarım, bizde planlarımızı pratiğe dökme girişimlerimizi gerçekleştiririz 8)
sevgiler, saygılarr!!!!

iilke teşekkür ederiz yorumların için. her haftaki çıkıp çıkmama durumumuzu öğrenmek için burayı takip edip, burdan haber almanızda fayda var.

SEN VE BEN
bütün dünya ve diğerleri var
uçuyorken masallarda üflediğim kadar
gece izin verdi bize

ne kadar süper bir şarkı ya evet "bizimle ilgili" den sonra favorim bu.
ne de olsa ikisi de ...

oncelikle sizi tebrik etmek ve basarilarinizin devamini dilemek istiyorum.canli olarak caldiginiz parcalarin studyo versiyonlarini merak etmekteyim,
ayrica grubun internet sitesi ya da varsa kayitlarin indirilebilecegi bir site adresi hakkinda bilgi alabilir miyim?

mo teşekkürler yorumların için. yalnız Gece grubu şarkılarını internetten dağıtmıyor.o yüzdee indirebileceğin bir yer yok. anca demoyu sana elden ulaştırabiliriz.

arkadaşlar, önemle duyurulur:

Gece grubu bu cuma Biziz barda sahne almaktadır. başlama saati 00:30 olmakla beraber giriş 7.5 milyondur(ilk içki dahil).

bu konserde desteğiniz önemlidir, herkesi oraya bekliyoruz.

Geri