Gece

pika demiş ki:
arkadaşlar, önemle duyurulur:

Gece grubu bu cuma Biziz barda sahne almaktadır. başlama saati 00:30 olmakla beraber giriş 7.5 milyondur(ilk içki dahil).

bu konserde desteğiniz önemlidir, herkesi oraya bekliyoruz.

Bu akşam KAKAO grubu da 21:30'da, Gece'den hemen önce Biziz Bar'da sahnede olacaktır.
Bir taşla iki güzel kuş vurmak isteyenlere duyurulur :)

Gece grubuna başarılar dileriz.
MG

?

gece hala manhattanda devam ediyormu???
bide web sitesi olucak denmişti sanırım?? noldu?? yoksa bn yanlışmı hatırlıorm? :?

Gece grubu bu gece itibarıyla Manhattandaki son programını yapmıştır. İşletme mantalitesi olmayan bir barla çalışmak grubun prensipleri arasında olmadığından böyle bir karar almıştır. bütün müzisyen arkadaşlara da bu barda çalmamalarını öneriyoruz.

pika demiş ki:
Gece grubu bu gece itibarıyla Manhattandaki son programını yapmıştır. İşletme mantalitesi olmayan bir barla çalışmak grubun prensipleri arasında olmadığından böyle bir karar almıştır. bütün müzisyen arkadaşlara da bu barda çalmamalarını öneriyoruz.

8O peki baska barlarla calisma durumu var midir grubun?

pika demiş ki:

Üzücü bir durum.

Manhattan'ın eski günlerini özlüyorum ne yalan söyleyeyim.
Gidişat kötü maalesef. Bu şekilde kimseyle rekabet edemezler.
Kakao olarak bize de yanlış yaptılar.

Size başarılar dilerim.
MG

şanslıymışım demek ki manhattan'daki son programında GECE'yi, şans eseri yakalamış bulundum :D gerçi mekan değişse de yine beraber olacağız nasıl olsa... yürekten selamlar, saygılar...

Geçmiş olsun mu hayırlı olsun mu denir bilmiyorum...Garage Bar'dan da aynı nedenlerden dolayı biz ayrıldık...Ve biz de aynı şekilde tavsiye etmiyoruz...Ankara'da bar işletmeciliği nereye gidiyor bakalım veya nerdeydi nereye gidebilir ki...

Başarılar kocaman kocaman...

offfff bu şarkı nedir böyle tek kelimeyle süper.

ankaradan çıkmasını beklediğim iki grup var biri de sizsiniz ki(diğeri eflatun kardeşleriniz ) siz galiba biraz daha erken davranıp ortalığı estirceniz.

çoook başarılar gurur duydum ;)

gece sahneye yakışan esaslı gruplardan biri olmakla birlikte myspace'te yer alan parçayla da beni benden almıştır,yakın zamanda tekrar sahnelerde görmek isterim açıkçası.

myspacedeki şarkınızı dün dinledim. ilk defa dinliyorum geceyi ve çok hoşuma gitti. kayıt da şarkı da bence çok güzel. umarım en kısa zamanda canlı performanslarını da izleyebilirim. başarılar...

en son baktığımda spacete başka bi parça yüklüydü yahuu!!(hayal mi gördüm 8O )
o gitmiş yerne başak gelmişş!! başakda çok küsel diyecek bişi yok ama meraktır sorulur; dieride güseldi yaw ona nooldu?

Geri