Gece

ÖyLeLer zaten 40 yıLLık arkadaŞlarıymışsın gibi hissediyorsun kendini keşke kapı komşum oLsalar =) Beni sevmeselerde ben onları 1 sniye görmek için neler yapardım ah ah ..

ya güzel bir grup rock antalyadaki ve masstivaldeki konser performanslarıda iyi ama kendisini daha çok duyurması lazım mesela:barlara konser yapmalıdaha fazla site yapmalı ve şarkıda
gece grubunun albümü çıktı mı ??

şarkıların videolarını ve sözlerini gece-fan.com da bulabilirsin e dinlemek içnide myspce i kullan ama bence aLbümğ aL sabahtan akşama kadar bıkmadan dinlersin ;)

Merhaba Arkadaşlar

Uzun bir aradan sonra www.gecegrubu.net artık yayında...Yep yeni yüzüyle sizlerle.

Kimseyle Dost Değiliz, Kimseyle De Düşman Olmayız.

Gelin birlikte, kimseyi ayırt etmeden, birbirimizle uğraşmak yerine Gece adına bir oluşumu gerçekleştirmek için elele verip büyüyelim.

www.gecegrubu.net

Gece Fan Sitesi

gecegrubunetaldxn2.png

gece-fan demiş ki:
neresi güncel abi bomboş bu xDDD

Çamur atmadan önce araştırma yapmanızda fayda var,yoksa attığınız lafla kalırsınız.Eğer boş derken sitemizin boş olduğunu kasteddiyseniz üye olmadan resim galerisi,incelemeler,dosyalar vb. yerlerdeki içerikleri göremezsiniz.Eğer "bomboş"tan kastınız forum boş demekse foruma da içerikler ekliyoruz ama yeni gelen üyelerimizin de konu açabilmesi için takdir edersiniz ki tüm konuları açmamalıyız.bunu "forum" sahibi olarak sizin bildiğinizi düşünüyorum.ve bundan sonraki yorumlarınızda daha dikkatli olmanız dileğiyle...

Ekleme: sizin "forumunuz"a da göz attım ve bana pek hatta hiç de dolu gelmedi?Hiç site içeriğiniz yok tüm linkleri foruma yönlendirmişsiniz.Bence direk forum açılınca da üyeleriniz o bölümlere girmekte zorluk çekmezler.Böyle bir site görünümü vermenize gerek yoktu.Çünkü hala site olamamışsınız.Tek "Gece Fan Sitesi" hala bizim sitemizdir.

gece videoları kısına bakarsanız ne dediğimi anlarsınız. mayıs sayısı röportajı ilk bizdeydi ve su da var gece için en kaliteli paylaşımı biz yapıyoruz. Her şeyi zaman göstercek poRtal koymak site yapmaksa haklısın gece fan sitesisiniz :D

Geri