World Of Warcraft (WoW)

Grim Batol EU (Horde)
Level 70 Undead Priest
Level 70 Orc Warrior
Level 34 Tauren Hunter

Ahn Qiraj EU
Level 70 Human Priest
Level 70 Draenei Shaman
Level 70 Dwarf Warrior
Level 70 Night Elf Hunter

Sanırım şu oyunu oynadığım kadar gitar çalışsam virtüyöz olmuştum...

70 lvl night elf rogue um var benimde ama oyuna başladığımdan beri hep undead olma hevesi var içimde yakında birde undead rogue açıcam işin ilginci wowa geç başladım ama warcraftı 2 den beri oynarım blizzardın gerçi bütün oyunlarını severim starcraft olsun DIABLO olsun bakalım yenileride gelicekmiş 2009da inş o zamana kadar ölmem hehe

WoW başlayanın bırakması, başlamayanın da hiç özenmemesi gereken bir online oyun mazallah okul falan bırakmıyor adamda. Şu an hala açık olan acc.umu kapatmak için direniyorum ama niyeyse hala girip oynuyorum.
Char tabiki de Horde, undead rogue'um var bitane
Level 80 Undead Rogue - Nick: Illdisposéd - Server: Twisting Nether EU
Clothsever arkadaşların korkulu rüyası ^^

2 sene oynamıştım. sonra sıkıldım bıraktım. Ama şimdi bazen özeniyorum. Bi daha başlamak da istemiyorum. Bİ de ek paketleri almak fln lazım. Ohhoooo uzun iş. Bari yeni bir online oyun çıksın da ona başlayayım.

2 hafta önce bırakdım bende dunemauldaydım 80 b.elf mage im vardı guildimde iyidi gearımda age of conan başladım o da çok problem çıkarıyo geri dönücem gibi tekrar

Bedava da olsa, üstüne para da verseler... asla elimi sürmeyeceğim bir oyundur. Böyle oyunlara asla tahammü edemiyorum. İnsanı bağımlı yapıyorlar, üstüne bir de para alıyorlar.

Burning Legion
85 Disc priest goblin
85 Subt rogue undead
85 Frost Mage undead
85 Resto druid Tauren
85 Arms Warrior Orc
85 Holly paladin Blood elf
80 affli warlock undead
80 Resto shaman Troll
80 Unholy Deathknight Bloodelf
71 Marksman Hunter Troll

Geri