Lucky Strike (blues-rock) - ankara

lucky strike senelerdir birşeyler yapmaya çalışan , en son 1 ay önce son kadrosuna kavuşan bir gruptur..
bu başlığı açmamızın nedeni olumlu olumsuz bütün eleştirilerin bize ulaşması içindir. yorumlarınızı esirgemeyiniz lütfen ;)

vokal: eda
gitar: levent
bas: berk
davul: hayati

yeni kadrosuyla ilk konserini 23 aralık 2006 tarihinde melek'te verdi..

sayın davul bey,
valla konserden sonra da konuşmuştuk, buraya da ilk yazınızı ben yazayım madem :) gayet iyi bir performanstı...
konserde çıkan gruplardan ben oldukça memnun kaldıgımı söyleyebilirim...
gayet iyi hazırlanmışsınız, tebrikler...
başarılar...

başarılarınızın ve sahne performanslarınızıın devamını diliorum.uzunca süre çalışmaktan zevk aldığım davul bey'in de :) grubun başarısına başarı katacağına inanıorum .güvenirim kendisine bu konuda.... eda'yı da ayrıca tebrik ediorum! ilk konseri olduğu için sahne duruşunu görmüorum sesi kapadı zaten bu durumu!!! şahaneydi ! levent ve berk zaten grubun temel taşları onların yetenekleride ortada! hakikaten iyidiniz! tebrikler!

Kulağımın pası silindi,uyumlu hoş bi grup olmuşsunuz ,bence ilk konser böyle başarılı olduysa diğerleri alır başını gider...

Eda bana kendi yaptığı bi kaydı dinlettiğinden beri onu bi grupla dinlemeyi heyecanla bekliyodum.Blues sesine çok yakışıyo...Bu da benden Eda'ya akşam için özel bi teşekkür....

Başka konserlerde görüşmek üzere..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
teşekkur ederiz efem... başak seninle çalışmakta çok eğlenceli ve mutlu ediciydi canım annem.. :LOL:

gölge lekesine de ayrıyeten teşekkurler burdan..

hakkaten hoş bir konser oldu.
benim gibi dinleyenlerinde hayran kaldığına eminim.
bu performansla siz daha çooook konserler verirsiniz ;)

Grubun ismi çok güzel. Sanırım VİETNAM savaşının simgesi haline gelen bu adı ex-American askerleri görse direk gruba ilgi gösterirlerdi.....( sakın yanlış anlaşılmasın gerçekten beğendiğim için yazıyorum.Kinayeli bir anlaşılmaya mahal verilmesin. ) Sanırım Grup elemanları olarakda Lucky Strike' ın efsanevi hikayesini biliyorsunuzdur.
Blues grupları herzaman ilgimi çekmiştir nedenine gelince Blues müzik hastasıyım ancak ülkemizde bu tarzda ekip sayısı oldukça az , daha doğrusu bu tarz müzik yapmak için bir araya getirilebilecek yetenekli eleman sayısı oldukça az. Umarım çok güzel işler çıkartırsınız takipte kalacağım. Keşke İSTANBUL da olsam ve izleme şansını bulabilsem.
Bana sizi dinleyebileceğim bir link ya da herhangi birşey gönderme şansınız varsa çok sevinirim. Ayrıca grup olarak cover çalıyor iseniz neler var Playlist de öğrenebilirmiyim....
Teşekkürler.
BLACK TOOTH olarak başarılarınızın devamını dileriz...
Southern Forever.

www.blacktoothmusic.com ( bir tuş yeter )

downender demiş ki:
Grubun ismi çok güzel. Sanırım VİETNAM savaşının simgesi haline gelen bu adı ex-American askerleri görse direk gruba ilgi gösterirlerdi.....( sakın yanlış anlaşılmasın gerçekten beğendiğim için yazıyorum.Kinayeli bir anlaşılmaya mahal verilmesin. ) Sanırım Grup elemanları olarakda Lucky Strike' ın efsanevi hikayesini biliyorsunuzdur.
Blues grupları herzaman ilgimi çekmiştir nedenine gelince Blues müzik hastasıyım ancak ülkemizde bu tarzda ekip sayısı oldukça az , daha doğrusu bu tarz müzik yapmak için bir araya getirilebilecek yetenekli eleman sayısı oldukça az. Umarım çok güzel işler çıkartırsınız takipte kalacağım. Keşke İSTANBUL da olsam ve izleme şansını bulabilsem.
Bana sizi dinleyebileceğim bir link ya da herhangi birşey gönderme şansınız varsa çok sevinirim. Ayrıca grup olarak cover çalıyor iseniz neler var Playlist de öğrenebilirmiyim....
Teşekkürler.
BLACK TOOTH olarak başarılarınızın devamını dileriz...
Southern Forever.

www.blacktoothmusic.com ( bir tuş yeter )

çok teşekkurler.. açıkçası ben bu gruba son katılan elemanım ve blues hakkında çok bilgim yoktu fakat dinledikçe güzelleşen insanı çeken bir müzik ve bende ilgi duyar oldum....

yukarıda bahsi geçen konsere dair bir kaç şarkı kayıtı hazırlayıp koyacağım sana özel mesaj atarım :)

BLACK TOOTH' a teşekkurler :p

Sağolun arkadaşlar herşey için bu arada BLACK TOOTH için belirtmek de yarar var. Biz ankara grubuyumuz arkadaşlar yani başlıkta öyle bi eksiklik olmuş yanlış anlaşılma olmasın.. bunu belirteyim dedim...
Sağol kuzen bu arada...

son konser de Hendrix, SRV, Deep Purple ve Neil Young çaldık.. daha önceleri Black Sabbath, Dire Straits, Clapton, Yavuz Çetin de çalıoduk..

yani aslında slow blues, blues rock ve klasik rock arası bişyler yapmaya çalışıyoruz.. :)

bnde çok beendim aslında hepimis çok beendik. başarılarınızın devamını ve daa bi sürü kes sahneye çıkmanısı diliorumm.

Yeni kadroyla ilk konser gayet başarılıydı izlediğim kadarıyla yolunuz açık ola arkadaşlarım... Gruba yeni katılanlar pozitif enerjileriyle hiç sırıtmadılar ve gruba yeni bir tat katmışlar ;) En son olarak da grup üyelerinin içinde benim için özel bi yere sahip olan hayati kardeşime selamlarımı sunarken nice keep on rock'n the free world ler diliyorum :)

Geri