Lucky Strike (blues-rock) - ankara

keşke cuma olsaydı da, finallerin bitişini direk sizde kutlasaydık :) neyse hayırlısı bakalım , cumartesi hem siz hem gestapo keyifli olacak gibi :)

bu hafta da gayet güsel çaldılar, olayı abarttılar:) yakın bi zamanda ana grup olmaları muhtemeldir:)
zaten her hafta playlistlerine 1-2 yeni şarkı ekledikleri için çok eğlenceli oluo.
dünki konsere gelince çok güsel çalmalarına rağmen, seyircideki tatsızlıktan dolayı birinci bölüm biras sessiz geçti ama ikinci bölümde beytanın gelmesiyle ve ortamda ıslık çalıcak ve çığlık atıcak bi insanın bulunmasıyla ortam neşelendi:) bende iki kabiliyette olmadıı için ancak alkışla yetiniodum, ii oldu beytanın geldii:)
nese başarılar diliorum, yola devam...

teşekkurler onurabi...

lucky strike programına 1 aylık bir ara vermiştir...
bahar döneminde görüşmek üzere..
yorum yapan ve bizi izlemeye gelen herkese teşekkurler

soguk bi aralık günüydü...bir umuttur diye yolcuya gittik belki ordan bize iş çıkar diye...bizim gibi gelen başkalarının da varoldugunu anladık akif abinin yanına varınca...en sonunda repertuarı kısa olan grubun önce cıkmasına karar verildi...ilk izlenim bayan vokalle ilgi çekmeye çalışan bi alternatif grubu oldukları şeklindeydi yalnız ertesi gün çalmak için gelindiginde sahnede lucky strike görüldü ve çok begenildi,dogrusu kimse bu insanlardan böyle bişiy beklemiodu,agızlar açık kaldı...baterist izlendi,gitarist izlendi...bi şemsiye daha böylelikle göte girmiş oldu...lucky strike la ilk görüşte aşk yaşanmadı ama zamanla derin bi müzisyen-dinleyici ilişkisi yaşandı...çok keyif aldık o cumartesiden...bol şans lucky strike...

canlı olarak bir kez dinleme şansım oldu şimdiye kdr,zaten sonrada ara verdiniz.(o ara döneminde çok özledim ben _grubu_ ) farklı bi tat veriosunuz dinleyiciye,tekrar gelip dinlememe arzusunun olması mümkün değil..
grup hakkındaki izlenimimse şöyle:solist hanım daha rahat olmalı bence,o zmnla aşılır tabiki..bide davul,bas ve gitar beylerin çalarkenki surat şekilleri.... :) hepinize hayran kaldım,hep o şekilde devam edin :D ..solist zaten hiç kıpırdamıyo,ama sesi herşeyi kapatıo,bence gayet güzel..müzik yaparken eğlendiiniz çok belli oluo,bu bizleride etkilo emin olun.çok ii yerlere gelmelisiniz bence,kayıtlar ve canlı performans bunu gösterio..başarılar hepinize..(bide davul beyler pek hoş vesselam :p )

çok teşekkürler zahmet edip bu kadar çok yazdığına memnun olduk:)

surat şekilleri genel bluescuların sorunu sanırım:)
tekrar sağol

not: hoş olduğumu düşünmenize ayrıyeten teşekkur ederim:)

bu akşamda çok güseldiler. gerçektende acayip zevk aldım. repertuara 4-5 yeni şarkı eklemişlerdi ve de özellikle Ain't No Love In the Heart of the City çok güsel olmuştu, çok güsel bi tat verdi. Biras da back vokal olsa yemede yanında yat yani...
bi sonraki konserde buluşmak üzere:)

helal be lucky strike ekibi tebrik ediyorum hepinizi teker teker berk im kuzenim ilerde inşallah birlikte bir konser verme şansımız olur görüşmek üzere başarılarınızın devamını dilerim

Geri