Fuss (Alternatif) - İzmit

Bu çocuklarda iş var gerçekten. Özellikle davulcularının değişmesiyle gerçekten sağlam bir grup oldular. Onlarda gördüğüm en önemli özellik yaşlarına rağmen oldukça sorumlu davranmaları ve çalışmalarını titiz bir şekilde yürütmeleri. En büyüklerinin 18 yaşında olması onların daha da ileriye gideceğini gösteriyor. Bunun için zamanları ve (fazlasıyla) yetenekleri var. Güven abileri olarak her zaman destekçileriyim. Aykut'un bazı bestelerine söz yazma çabası içerisindeyim. Eğer sağlam bişeyler yazabilirsem çok güzel şeyler çıkacak ortaya. Ve hepimiz oturup keyifle dinleyeceğiz. Niyetim şimdi ve gelecekte yazacağım sözlerle grubun "fahri üyesi" olmak :) . Yolunuz açık olsun çocuklar başarılar...

gençler Hard-Rock diyosunuz da ne çalıyosunuz? Heralde Deep Purple, Scorpions, Bon jovi, AC/DC, Led Zeppelin, Mötley Crüe, Rainbow, Skid Row, Van Halen falan çalıosunuzdur. Önceki yazılarda hayko cepkin (!) falan gördüm de inanamadım...

hard rock daha çok bestelerimiz için geçerli olduğu için yazdık.. şuan repertuarda fazla cover bulunmuyo yeni davulcumuzla yaklaşık 1 ay gibi kısa bi süredir çalışıyoruz, ilerde soundla birlikte tarzımız da oturacaktır..

Abi bana değişik bişeyler yapıyomuşuz gibi geliyo.Hard Rock sololarının arasına Orta Doğu ezgileride yer alabiliyo.Şarkılarda nakaratlardan sonra Brutal da yapıyoruz bizimki karma bişey ama daha çok Hard Rock ağırlıklı sololar riffler kullanıyoruz.

ben grubun davulcusuyum. hayatımda böle hevesli adamlar görmedim canla başla çalışıyolar ve benide heveslendiriyolar birlikte bişiler ortaya çıkartmak çok güzel böle giderse iyi yerlere geliceğimizden hiç şüphem yok bir grupta en önemli şeyler heves ve saygıdır işte bu grupta ikiside var. bu arada eywallah güven abi

Teşekkür ederim grubum adına...Maddi imkanlarımız olsa çok daha fazlasını yapabileceğimize inanıyorum...En azından albümün çıkma süresini kısaltır:D

rocknizmitafi1pn2.jpg

Geri