ODTÜ MT 12. Geleneksel RockŞenliği

haylazı tansiyonu bilmiyorum dinlemedim ama sadece snf64 ün cıkmaması bile bu işlerde torpil olmadığını gösterir. gitaristleri berkay mt üyesiydi.eger canı çok isteseydi en başta sanırım onlar torpille çıkardı. benim gördüğüm kadarıyla ortak elemanları ve tarzları olan gruplarıda gözeterek seçim yapmışlar. bir sürü dış etken düşünüldüğünde bana kalırsa adil seçim yapıyorlar.

yeterli değilse bir örnekte kendimden vereyim.geçen sene bu şenliğe hatası ve sevabı ortada olan bir demo ile başvuruda bulunduk .ankaradan grup olmamıza rağmen secmelerede iş hayatımız yüzünden de katılamadık. hiçbirini daha o günlerde tanımıyordum ve hiçbiriside babamın oğlu değildi. ve sağolsunlar layık gördüler çıktık çaldık. hal böyleyken torpil oluyor diyeni allah çarpar.

Torpil tartışmalarının içinde adımızın geçmesi hiç hoşumuza gitmedi HAYLAZ grubu olarak o gün elemede çok ii karşılandık !! yeni arkadaşlarla !! tanıştık müzik yaptık evimize geldik ...

Grubu ve yaptığı müziği herkes beğenecek diye birşey yok kimileri beğenir kimileri beğenmez.Biz grup olarak orda ogünki arkadaşların torpil morpil yapacağını düşünmüyoruz kimseye.....

YADA yapsalar ne olur adamların kendi şenliği kendi okulu tabiki kendi sevdikleri tanıdıkları grupları çıkaracaklar :p

www.hhhaylazzz.com

eger seçmelerde torpil olsaydı her sene çıkan ve albümü olan TNK seçmeye çagırılmazdı artı bizde bir kere çıktık ve tekrar denemeye çagırdık...
bilginize...[/b]

Aklıma gelmişken şunu belirteyim şunu bilmiyorum bunu bilmiyorum içeren yorumlar yazmayın artık şu forumlara elinizin altında internet var istediğiniz anda herşeyi bilip öğrenebilirsiniz artık unutmayın bilmemek de ayıp ilimde çinde değil elinizin altında

bence burda elemelerde ayni gruplar olmamasinada dikkat edilmis.atiyorum xx grubu 2 keremi katilmis o zaman biz yeni yeni piyasalarda dolanan yy grubunu alalim.

snf64'e gelince zaten daha once secmelere katilip calmisti diye hatirliyorum hatta gecen yil ya da oncen onceki yil olmasi gerek sanirsam snf64 vardi.

12. Geleneksel ODTÜ Rock Günlerine yine geleneksel olarak seçilemedik. İlk katıldığımızda ah canım Ahmet hala piyasadaydı öle tasvir edeyim.

Hayırlısı olsun, canınız sağolsun diyorum(lan mı? lan mı? canın sağolsun). :)

Herkese başarılar. ;)

basssun demiş ki:
Aklıma gelmişken şunu belirteyim şunu bilmiyorum bunu bilmiyorum içeren yorumlar yazmayın artık şu forumlara elinizin altında internet var istediğiniz anda herşeyi bilip öğrenebilirsiniz artık unutmayın bilmemek de ayıp ilimde çinde değil elinizin altında
peki özür dileriz saygılar abi bi daha olmaz:)

merhabalar;
12. Geleneksel Rock Şenliği'ne dair bilgiler (şenlik programı; biletlerle ilgili bilgiler vs vs vs) bu başlık altından yeri geldikçe duyurulmaya devam edilecektir. Ayrıca konu ile ilgili ODTÜ MT Resmi Forum Sayfasındaki ilgili başlıktanda duyurular yapılacaktır.
Son bir kişisel not: Mezuniyet ve buna bağlı taşınma mevzuları sebebiyle ODTÜ MT ile aktif olarak ilgilenemediğimden mesaj atan arkadaşların sorularına kesin ve zamanında cevaplar veremiyorum. dolayısıyla sorusu olan arkadaşların [email protected] adresine ya da topluluk forum sayfasına başvurmaları daha rahat olacaktır.
Görüşmek Üzere...

seçilmemiş olmamıza rağmen adil bir seçim olduğunu düşünüyorum torpil olayları falan bunlar önemli değil olmuştur yada olmamıştır tartışılmamalı bence oradaki arkadaşlar eğer zamanlarını harcayıp bizleri yarım saat süre ile ağırlayıp yüzümüze gülüyor ve iyi davranıyolarsa dahada önemlisi yaptığımız müziği dikkate alıp bize şans yaratıyorsa bence arkadaşları eleştirmek yerine saygı göstermeliyiz unutmayalımki her grup iyi yerlere gelmek için çalışıyor ve çabalıyor elbet bir yerde çıkılır çalınır ama çıkamadık diye kaba tabiriyle b*k atmanın mantığı yok kısmet değilmiş seneye bir daha deneriz diyip çıkan gruplara destek olup şans dilemeliyiz sonuçta hepimiz bu piyasada birşeyler yapmaya çalışıyoruz birbirimizin yüzüne bakıcaz elbet bir yerde karşılaşacağız bu yüzden odtü deki arkadaşlara saygısızlık yapmaya gerek yok kendi tercihleridir saygı duyarız ...

SAYGILAR ...

Keyifli bir seçmeydi, Roth-Azad ta pek güzel yazmış zaten..
Ve sadece 1 kişi var torpil iddası ile ortaya atlıyan, buda çok güzel bir şey bence; çünkü her sene bu başlık abuk mesajlar ile dolardı...

teşekkürler MT

p_god demiş ki:
Keyifli bir seçmeydi, Roth-Azad ta pek güzel yazmış zaten..
Ve sadece 1 kişi var torpil iddası ile ortaya atlıyan, buda çok güzel bir şey bence; çünkü her sene bu başlık abuk mesajlar ile dolardı...

teşekkürler MT
Aslında birkaç tane silinen mesaj var.
Bahsettiğin mesajı yazmanın sebebi de o.

arkadaşlar rock şenliğinde yer alacak bütün gruplara şimdiden başarılar. buradan bir duyuru yapayım, eklips grubu bir anlamda dağıldı.Bundan sonra yolumuza, eklipsten geriye kalanlarla beraber, farklı bir isim ile devam ediyoruz ancak yeni adımız belli olmadığından seçmelerde eklips olarak anıldık ve şu anda da listede eklips adıyla yer alıyoruz. Konserlerde ve afişlerde çarşamba günü eklipsin yerinde başka bir gruba rastlarsanız şaşırmayın çünkü bu mt'nin bir torpili değil sadece adımız değişiyor :D (ayrıca bakalım biz nasıl bir abidik isim bulacağız bunu da merakla bekliyorum :D)

Merhabalar
12. Rock Şenliği Detaylı Programı ve bilet fiyatları şu şekildedir.

12 Mart Pazartesi
13:00 / Betreyal
14:00 / Origam
15:00 / Rectiier
16:00 / Dementia
19:30 / Suicide

13 Mart Salı
13:00 / Platonia
14:00 / Nükleer Başlıklı Kız
15:00 / Deprem
16:00 / TNK
19:30 / Kesmeşeker

14 Mart Çarşamba
13:00 / Well Behaved
14:00 / Eklips
15:00 / Uçuş Serbest
16:00 / Atölye Çalışması (Serdar Öztop)
19:30 / Anima

15 Mart Perşembe
14:00 / Echoes
15:00 / Oyun
16:00 / Blue Velvet
19:30 / DANdadaDAN

16 Mart Cuma
13:00 / Rakı
14:00 / Sehacan
15:00 / Defo
16:00 / Kül
19:30 / Metropolis

Biletler // Headliner konserleri 5 YTL, Amatör Grup konserleri 2 YTL

Bilet Satış Yerleri:

ODTÜ İÇİ // Kütüphane Standı, Hazırlık Standı, Çarşı Standı
ODTÜ DIŞI // Shades Müzik (Tunalı), Zıt Müzik (Meşrutiyet), İmge Kitabevi (Kızılay), Rockstore (Kızılay), Hayri Plak (Karanfil)

Her türlü soru görüş veya düşünce için burayı ya da [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

Görüşmek üzere....

Geri