Manik (Alternatif Rock/Metal) - İstanbul

Üst üste 2 gün Bronx sahnesinde izledik ama doyamadık sanki... :oops:

Ayrıca artık itiraf'ın tamamını dinlemek istiyorum, başını sonunu kendi kafamda yarım yamalak hatırlayabildiğim haliyle, hayal dünyamı da içine katarak orjinalinden ( orjinal şeylerin her zaman daha iyi ve eskimez olduğunu varsayarsak..) uzak dinlemekten, duymaktan, kurmaktan yoruldum, utandım.. Kendimi iyi hissetmiyorum. :roll: ( Abartmadım!. ) Bi de rüya seviyorum ben. Onu da istiyorum.. Yolda yürürken, otobüste bayılırken Manik dinlemek istiyorum.. Başka şarkılarınız da var biliyorum, sır gibi saklanan o şarkılar biraz daha su yüzüne çıkmazsa, iyi hazırlanmış bir komployla elime geçebilir. Tehdit ediyorum!. :p

Bi de bu kadar vıdı vıdı ettikten sonra en önemlisi, sizleri seviyorum.. :)

cndnia demiş ki:
Üst üste 2 gün Bronx sahnesinde izledik ama doyamadık sanki... :oops:

Ayrıca artık itiraf'ın tamamını dinlemek istiyorum, başını sonunu kendi kafamda yarım yamalak hatırlayabildiğim haliyle, hayal dünyamı da içine katarak orjinalinden ( orjinal şeylerin her zaman daha iyi ve eskimez olduğunu varsayarsak..) uzak dinlemekten, duymaktan, kurmaktan yoruldum, utandım.. Kendimi iyi hissetmiyorum. :roll: ( Abartmadım!. ) Bi de rüya seviyorum ben. Onu da istiyorum.. Yolda yürürken, otobüste bayılırken Manik dinlemek istiyorum.. Başka şarkılarınız da var biliyorum, sır gibi saklanan o şarkılar biraz daha su yüzüne çıkmazsa, iyi hazırlanmış bir komployla elime geçebilir. Tehdit ediyorum!. :p

Bi de bu kadar vıdı vıdı ettikten sonra en önemlisi, sizleri seviyorum.. :)

Çok az kaldı diyebilirim:) Çok çok Teşekkürler güzel sözlerin için... Biz de Seni seviyoruz...

serdar_secme demiş ki:
Selamlar Manik;

Yaptıgınız çalişmalardan dolayı sizleri tebrik ederiz.Kısa zamanda çok yok aldınız..Sizi space sayfamıza bekleriz.. myspace.com/troubadouridea

Slmlar serdar_secme;

Desteğiniz için çok teşekkürler.Spaceinizi ekliyorum. Başarılar... Görüşmek üzere...

carsamba aksamı gecirdigim acil bi ameliyat yuzunden cumartesi aksamı sahnede olamayacagım gercekten cok uzgunum ama en kısa zamanda toparlanıp tam gaz devam edicem

tesekkurler sevgiler

thirteenways demiş ki:
carsamba aksamı gecirdigim acil bi ameliyat yuzunden cumartesi aksamı sahnede olamayacagım gercekten cok uzgunum ama en kısa zamanda toparlanıp tam gaz devam edicem

tesekkurler sevgiler

Gecmıs olsun arkadasım umarım en kısa zamanda toparlanırsın..
manık konserlerıne devam edıcekmı sensız?? :roll:

AnyDreams demiş ki:
tamam o zaman tekrardan gecmıs olsun cabucak ıyiles olurmu??
manıkle eglemeye devam edelım bızde sensız eksık olur cunku =)
Muzıkle kalsın herkes =)

Hızla iyileşmeye calısıyorum destegin ve ilgin için cok tesekkur ederim :) umarım verdigim bu ara olabildigince kısa olur ve bir an once en cok keyif aldıgım yere donerim hep birlikte egleniriz :):)

Geri