Hurdalık

Elinde Evlk4 govdeye uydurabilecegim superstrat sapı olan varsa ve vermek isterse talibim.
Zamaninda bir ustaya bu govde icin sordugumda maliyetine degmez dediginden 0 alma yada ust model bir sap takma taraftari degilim. Kenarda kosede isinize yaramayan bir sapiniz varsa mesaj atin.

Elimde zaman içinde biriken, atamadığım parçalar var. Belki birinin işine yarar diye buraya yazayım dedim. Liste; üç tane 250k potans. (Harley Benton strattan çıkma), üç adet single kapağı, 4+2 burgu seti, humbucker manyetik bobin ve alt plaka, tune-o matic köprü (çok iyi durumda değil). stratocaster jak yuvası ve Floyd Rose üst eşiği için roller eşik. Kargo parasını karşılarım diyene kargolarım. Samsun'da olan varsa uygun yerde teslim alabilir.

Dosyalar

• IMG_20230611_123537_829.jpg
    IMG_20230611_123537_829.jpg
    4 MB · Gösterim: 131
Elimde zaman içinde biriken, atamadığım parçalar var. Belki birinin işine yarar diye buraya yazayım dedim. Liste; üç tane 250k potans. (Harley Benton strattan çıkma), üç adet single kapağı, 4+2 burgu seti, humbucker manyetik bobin ve alt plaka, tune-o matic köprü (çok iyi durumda değil). stratocaster jak yuvası ve Floyd Rose üst eşiği için roller eşik. Kargo parasını karşılarım diyene kargolarım. Samsun'da olan varsa uygun yerde teslim alabilir.
tune o matic in radiusu ne

Humbucker manyetik mevcut mu acaba

Geri