Hurdalık

Ürünlerde her noktasının genişliği yazmakta sanırım en temizi güzel bir cetvelle sağlam şekilde ölçüp artından almak veya biraz daha riskli ama garanti olacak bir yöntem, bir halkayı daha sökün, solomusic'e kargolarken onu da ayrıca atın içine ve belirtin bunun aynısından diye, telefonla iletişime geçip, onlar aynısından bir takım yollasın.

İlk yöntem için şunlardan gerekebilir garanti olsun diye, o da evde bulunacak bir alet değil pek, 2. yöntem biraz uğraştırıcı görünse de her türlü sonuca ulaştırır bence. En azından ben hep öyle yaptım sıkıntılı yeri söktüm potanslarda bile götürdüm dedim abi bana bundan bir tane, kendisi hep yardımcı oldu.
Teşekkür ederim hocam, dediğiniz gibi deneyim bi.

sx stratocaster'imi siyah hardware'a çevirmek istiyorum.. bursada olup , elinde siyah stratocaster hardware olan varsa eğer arkadaşlar , değiş-tokuş yapabiliriz. benimkiler gümüş.

ayrıca siyah sss strat pickguard'ı olan da yazabilir... benim beyaz pickguard'ımı da ona verebilirim..

Epiphone Special 2 gitarım için manyetik modifiyesi yapmak istiyorum. Stock manyetikleri tat vermemeye başladı. :cautious:
Seymour Duncan SH-2 veya SH-4 gibi iki manyetik var aklımda. Köşede duran "fena olmaz" dediğiniz manyetik varsa gitarıma takıp denemek istiyorum.
Henüz maaşlı bir işim olmadığı için para teklif edemiyorum. Karşılığında güzel bir kol saati verebilirim. :) :pompous:
Aynı zamanda manyetiklerin kasaya tutunduğu vidalar biraz paslandı. Nalburdan temin edebileceğim şeyler mi o vidalar?

80 lira istiyordu, başlığın adını değiştirip satılık mallar olarak güncelleyelim bence...

kullanılmış yıpranmış, kenara atılmış olsa al senin olsun derdim ama ihtiyaç için aldığım 1-2 kez kullandığım mikrofonlar olunca bu şekilde yaklaşmıştım. hurdalık olduğu için bedava düşüncesi oluşabilir, fazlalık olup ilana 20TL'ye koysan satılmayacak parçları elbette ücretsiz paylaşırız. burda kıstas ürünün-parçanın kondisyonu olmalı. ha yok olmaz diyorsan ilan açarım, ama mesaj atan arkadaşlara ayıp olur şuan:)

Epiphone Special 2 gitarım için manyetik modifiyesi yapmak istiyorum. Stock manyetikleri tat vermemeye başladı. :cautious:
Seymour Duncan SH-2 veya SH-4 gibi iki manyetik var aklımda. Köşede duran "fena olmaz" dediğiniz manyetik varsa gitarıma takıp denemek istiyorum.
Henüz maaşlı bir işim olmadığı için para teklif edemiyorum. Karşılığında güzel bir kol saati verebilirim. :) :pompous:
Aynı zamanda manyetiklerin kasaya tutunduğu vidalar biraz paslandı. Nalburdan temin edebileceğim şeyler mi o vidalar?
Bana da lazim o vidalardan paslaniyor meretler ve oyle nalburda bulunan birsey degil malesef.
Ve bu arada benden de Seymour Duncan SH6 alinir her turlu cikma

Geri