Hurdalık

elimde behringer dd400 digital delay var. tüm fonksiyonları sorunsuz çalışıyor ama çatır çutur parazit sesler çıkarıyor, bazen geçiyor sonra gene başlıyor, içini açıp kontak sprey sıktım ama nafile kronik sanırım. bir de led ışığı yok. izmir basın sitesindeyim isteyen gelip elden alabilir.

Son düzenleme:
Strat projesine başladım elinizde kullanmadığınız veya kötü durumda olan parçalarınıza (kendim onarmayı deneyip kullanacağım) talibim

-------------1. ELİMDE Bİ TANE FABRİKASYON CHORUS VAR AMA TUŞUN ÜST KISMI KAYIP. ELLE KULLANILABİLİR. EVDE ATIL DUIRUYORMUŞ. İHTİYACIO OLANA GÖNDEREBİLİRİM.------

-----------------2. ELİMDE DİST. PEDALI VAR AMA İÇİ HAŞAT DURUMDA SANIRIM, PLASTİK KUTUDA. TAMİRLE UĞRAŞAN BİRİNE GÖNDEREBİLİRİM.------------

---------------------3. ELİMDE 1 ADET DANDİK DİNAMİK MİKROFON VAR, İHTİYACI OLANA GÖNDEREBİLİRİM----------------------------------

---------------------- 4. AMFİ KABİN ARASI KABLOYA İHTİYACIM VAR, BİRİLERİNDE VARSA ÇOK SEVİNİRİM----------------------

-------------1. ELİMDE Bİ TANE FABRİKASYON CHORUS VAR AMA TUŞUN ÜST KISMI KAYIP. ELLE KULLANILABİLİR. EVDE ATIL DUIRUYORMUŞ. İHTİYACIO OLANA GÖNDEREBİLİRİM.------

-----------------2. ELİMDE DİST. PEDALI VAR AMA İÇİ HAŞAT DURUMDA SANIRIM, PLASTİK KUTUDA. TAMİRLE UĞRAŞAN BİRİNE GÖNDEREBİLİRİM.------------

---------------------3. ELİMDE 1 ADET DANDİK DİNAMİK MİKROFON VAR, İHTİYACI OLANA GÖNDEREBİLİRİM----------------------------------

---------------------- 4. AMFİ KABİN ARASI KABLOYA İHTİYACIM VAR, BİRİLERİNDE VARSA ÇOK SEVİNİRİM----------------------
Chorus pedalini ptt kargo ile bana gönderebilir misiniz acaba?

Ben de tamir etmek için distortion pedalına talibim.

Elinde Schaller veya Dimarzıo manyetik olan var mı arkadaşlar.Bozuk veya sağlam farketmez. Bendeki manyetiğin bi tanesi değer vermiyor.O yüzden tek olarak ta olabilir fark etmez.Elinde Hurdalık olarak Bu markalar ( SACHALLER veya DİMARZIO ) manyetik olan varsa bana lazım acil. Bunların dışında farklı marka model manyetikler de olabilir tabii ki..

Son düzenleme:
Geri