Hurdalık

'Forum Meydanı' forumunda bi'kafa tarafından 30 Aralık 2015 tarihinde açılan konu

1. Teşekkür ederim hocam, dediğiniz gibi deneyim bi.

2. sx stratocaster'imi siyah hardware'a çevirmek istiyorum.. bursada olup , elinde siyah stratocaster hardware olan varsa eğer arkadaşlar , değiş-tokuş yapabiliriz. benimkiler gümüş.

ayrıca siyah sss strat pickguard'ı olan da yazabilir... benim beyaz pickguard'ımı da ona verebilirim..

3. 7r7

7r7

Merhaba, hurdalığında dinamik mikrofonu olan varmı?

4. Merhaba, yeni aldığım Ibanez Rgt42dx edge 3 köprülü gitarım için tremolo kolu arıyorum.

5. Elinde floyd rose bulunan var mıdır? akort kaçırıp kaçırmaması bile hiç önemli değil, sabitleyeceğim her türlü. Satın da alabilirim.

6. 2 adet kullanmadığım behringer in sm58 muadili elimde işe yarar mı?

7. 7r7

7r7

1 tanesi yeterli, ses kartım var mikrofon yoktu ilk olacağı için kalitesi önemsiz zaten :)

8. Kerem ve Wuthred bunu beğendi.
  9. Boya ve zimpara denemesi yapmak için gövde yada sap arıyorum eğer uygun fiyatlı ise satın da alabilirim 30-40ti ye var mıdır elinde olan ?

10. bende var.. ücret gerekmez..
    öm ile kargo bilgilerinizi gönderin ilk fırsatta yollayayım.. ankara'da iseniz elden teslim edebilirim

fardal, Grundar ve kapci42 bunu beğendi.
  11. Malum forumda birçok kişi SX modladı. Elinde SX strattan çıkma fazlalık neck manyetiği var mı? Middle da olabilir.

12. Kişisel sebeplerden dolayı ben mikrofonu maalesef alamıyorum, ilgilenen arkadaşlar varsa mikrofonların biri boşta sanırım şu an, @exalseffix'e ulaşın ilgileniyorsanız.

exalseffix bunu beğendi.
  13. Epiphone Special 2 gitarım için manyetik modifiyesi yapmak istiyorum. Stock manyetikleri tat vermemeye başladı. :cautious:
    Seymour Duncan SH-2 veya SH-4 gibi iki manyetik var aklımda. Köşede duran "fena olmaz" dediğiniz manyetik varsa gitarıma takıp denemek istiyorum.
    Henüz maaşlı bir işim olmadığı için para teklif edemiyorum. Karşılığında güzel bir kol saati verebilirim. :) :pompous:
    Aynı zamanda manyetiklerin kasaya tutunduğu vidalar biraz paslandı. Nalburdan temin edebileceğim şeyler mi o vidalar?

14. Mikrofon boşta ise alabilirim ücreti karşılığında.

15. Şu an boşta olması lazım hocam, dediğim gibi @exalseffix'e bir özel mesaj atarsan iyi olur.

16. 7r7

7r7

80 lira istiyordu, başlığın adını değiştirip satılık mallar olarak güncelleyelim bence...

17. kullanılmış yıpranmış, kenara atılmış olsa al senin olsun derdim ama ihtiyaç için aldığım 1-2 kez kullandığım mikrofonlar olunca bu şekilde yaklaşmıştım. hurdalık olduğu için bedava düşüncesi oluşabilir, fazlalık olup ilana 20TL'ye koysan satılmayacak parçları elbette ücretsiz paylaşırız. burda kıstas ürünün-parçanın kondisyonu olmalı. ha yok olmaz diyorsan ilan açarım, ama mesaj atan arkadaşlara ayıp olur şuan:)

18. Bana da lazim o vidalardan paslaniyor meretler ve oyle nalburda bulunan birsey degil malesef.
    Ve bu arada benden de Seymour Duncan SH6 alinir her turlu cikma

19. Behringer GUITAR LINK UCG102 Elinde olan bana mesaj atabilir :)

20. Orijinal behringer yok ama alirxpress'ten alınma var. Olur dersen gönderiyim.

Bu Sayfayı Paylaş