Hurdalık

Arkadaşlar selamlar,

Takaminenin Pil kapağını nereden bulabilirim. Elinde olan var mıdır? Yardımcı olursanız çok sevinirim
Selam, fotoğraf paylaşabilirseniz daha kolay bulabilirsiniz. 9 voltluk mu 1.5 'luk kalem pille mi çalışıyor genelde 9 voltluk olur bir de dikey şekilde mi yatay mı gitara gömülmüş? diket şekilde olunca kapak daha küçük oluyor. onu da fotoğrafta net göstermeniz gerek.
 
Selam, fotoğraf paylaşabilirseniz daha kolay bulabilirsiniz. 9 voltluk mu 1.5 'luk kalem pille mi çalışıyor genelde 9 voltluk olur bir de dikey şekilde mi yatay mı gitara gömülmüş? diket şekilde olunca kapak daha küçük oluyor. onu da fotoğrafta net göstermeniz gerek.

MErhabalar ekledim şu şekilde olması gerekli eg523sc modeli
 

Dosyalar

 • Ekran Alıntısı.JPG
  Ekran Alıntısı.JPG
  29.1 KB · Gösterim: 108
Dikey 9 volt pil kutusu lazım BC-VERTICAL 9 Volt Battery Box for Acoustic Guitar with 9V Terminal

Birebir orijinalini bulamazsınız 9 volt pil kutularına göz atmanız gerek. Muadili bir ürün oraya takmanız gerek dremelle(veya dremel tarzı ince işler için yapılmış matkap ve ucu ile) kırma, kesme işlemleri yapmanız gerekebilir veya ekolayzırı çıkartıp arka kısmındaki pil kutusunu kesip oraya 9 volt yeni pil kutusu veya kutusuz şekilde silikon tabancası ile yapıştırabilirsiniz tabi ekolayzır'ın devre kartına zarar vermemeniz gerekiyor bunları yaparken ayrıca yeni kutu veya kutusuz pil için yatay konumda durması için boşluk da olmalı. Dremelle plastik keserken ısınma ve erime yapabileceği için kozmetik olarak kötü bir görüntü ortaya çıkabiliyor bu yüzden ısıtmadan dikkatlice yavaş yavaş yapmanız lazım.

türkiye'den bulamazsanız aliexpress'ten vertical 9 volt battery acoustic guitar veya vertical 9 volt battery box/cover diye aratın, çin'den bulursunuz.

Ör: US $1.25 17% OFF|Yeni 1 adet 9V pil siyah tutucu kılıf kutusu bölmesi kapağı gitar bas Pickup|battery case box holder|box case holderbattery case holder - AliExpress
 
Son düzenleme:
Merhabalar

Mesajı yazarken çok düşündüm ancak en kötü kimse cevap vermez :)

Gitar dersine gidiyorum ve hard case ile gitarımı taşımak benim için eziyet çok bayır yerler ve çok çok yoruyor. Basit bir kılıfa ihtiyacım var. Elinde olan var mı acaba ? Ek olarak şöyle bir kılıf tarzında ürünlere 2.el olarak satın alabilirim.(Max 150tl verebilirim)

Ingeniousbag EGC-30 Olive Elektro Gitar Kılıfı Fiyatları ve Özellikleri (n11.com)
 
Arkadaşlar merhaba,

Gitar burgum kırıldı bunun tamiri yapılır mı elinde bir adet olan var mıdır? Orjinalliğini bozmak istemiyorum. Ya da bu tarz grover burgusu seti olan var mıdır ? Aynı model burgunun tekinden olan varsa efsane olur lütfennn yardım edinnn :(
 

Dosyalar

 • WhatsApp Image 2021-01-07 at 11.44.44.jpeg
  WhatsApp Image 2021-01-07 at 11.44.44.jpeg
  98.4 KB · Gösterim: 97
IMG_20210126_212505.jpg

Merhaba SX marka telemin manyetik switchi kırıldı maalesef, ne kadar arasam da bulamadım, sıfır bu minicik şey için sıfır da almak istemiyorum. Bu kısmı elinde olan vs var mıdır acaba? Uygun fiyat olursa sıfır da alabilirim.
 
İçine su geçmiş arızalı v amp 2.
Gerçekten ihtiyacı olana gönderilecektir.
Tamir edilecek bişey. Değil adaptörü de yok. Yedkr pwtçalıktır.
Elinizde aynısından arızalı varsa videosunu paylaşıp beni etiketleyin. Sonrasında özel mesaj gönderin lütfen
 

Dosyalar

 • IMG_20210216_213505.jpg
  IMG_20210216_213505.jpg
  314.1 KB · Gösterim: 50
Arkadaşlar merhaba

Elinde çalışmayan pedalı olan varsa almak isterim. İsteme amacım ufak çocuğum var. Pedallarıma merak salıyor. Oynaması için vereceğim. Bu sebeple iç devresi olmayabilir de.

Elinde olan varsa özel mesaj atabilir.
 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler